Кавуся• 24 мая 2023
Стрижневий мозоль
Стрижневий мозоль, чи хтось знає як вилікувати/позбутись? Була в якогось подолога, він просто почистив але не допомогло, куди далі?
Кавуся
• 24 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
Только удалять, лазером
Дякую за пораду, бо я вже думала хірургічно лиш
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2023
Я пластиром спеціальним видалила. Через декілька днів з пластирем витягнувся штир зі стопи. А замість нього була дирка.
Років 10 полЄт нормальний
Кавуся
• 24 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Років 10 полЄт нормальний
У мене на стопі і місце таке дурнувате що той пластир сповзає, пробувала :(
Гербарія сушу• 24 мая 2023
Ответ дляКавуся
Можно и хирургически, но лазером точнее и не так травматично
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2023
Ответ дляКавуся
На ніч прилаштовуйте. Перед тим ногу розпарьте і пемзою потріть.
Краще звичайно постійно носити. Но хочаб так.
Кавуся
• 24 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Спробую
Сито для думок• 24 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Років 10 полЄт нормальний
І я пластирем врятувалася
Кавуся
• 24 мая 2023
Ответ дляСито для думок
І я пластирем врятувалася
Дякую за надію, мала ще залишки то вже наліпила... а скільки днів у Вас пішло?
Кавуся
• 24 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Років 10 полЄт нормальний
Він великий? Я його маю помітити?
Тану на сонці• 24 мая 2023
В аптеці купила рідину Папілостоп ,думала вже йти на видалення до хірурга ,але вирішила спробувати. За інструкцією все робила. Перший тиждень дуже боліло, десь через тижні два забула про той мозоль. Головне його там не колупати і самостійно не знімати нічого , поки не зійде... Пластирі мені не допомогли зовсім...Повністю зійшов мозоль місяці за два,але він не турбував зовсім , просто повільно всихав на подошві ...
Тамара0104• 24 мая 2023
А точно мозоль, а не підошвова бородавка?Якщо бородавка, то треба розпарити, витерти насухо і покрасити місце лаком для нігтів. Знаю, що звучить дивно, але дійсно лікує, до того ж безболісно. За два тижні все пройде. І гроприназин пропить треба.
Області пітьми• 24 мая 2023
Ответ дляКавуся
А на ніч
Мамина корзиночка• 24 мая 2023
Пластир мені не допоміг, вивела екстрактом чистотіла, в аптеці купувала маленьку ампулку, там по краплинці треба наносити. Перший раз дууууже сильно пече. Потім чорніє і відпадає з часом
ИграйМойГормон• 24 мая 2023
хэровий подолог у вас. я була в подолога і все супер з першого разу. Олена Шаркезі Київ. я в неї і грибок нігтів лікувала.прекрасно ( прописала схему ). і за один раз видалила таку мозоль. вона дуже акуратна,має медичну освіту вищу+ хірург