Пэрисхилтонша• 24 мая 2023
Дівчатка, напишіть топ ваших літніх ароматів.
Мій фаворит поки що Pink Molecule 090.09 та de Marly Delina Exclusif. Але хочу ще щось підібрати.
Напишіть своїх любимчиків 🩷
Пишу вірші, дорого• 24 мая 2023
Calvin Klein CK One, люблю ароматы унисекс.
Хотя сегодня немного нанесла Cacharel Eden как же он неожиданно зазвучал в теплую погоду.
Тантрический кекс• 24 мая 2023
Ответ дляYaЯна
Мені порадниця подарувала відливант Зара ред темптейшн (аналог Бакари) . На зараз ідеально, він такий пахучий і стійкий. Всі запитують що це
Цей аромат, як на мене, для більш холодної пори, хоча не факт, треба спробувати і літніми вечорами. Носіть на радість🤗