Рву и мечу• 24 мая 2023
Чи можна брати дитину до року на кладовище?
Доброго дня, порадниці, питання в темі.
Кремували мою бабусю, а сьогодні потрібно підкопати прах до могили діда. А в мене дитина 10 місяців, і нема з ким залишити. Мама сама боїться іти на кладовище, та і я сама не піду. Вдвох не так страшно. А дитину ну взагалі нема з ким залишити((
Огірок та Помідорчик• 24 мая 2023
А чего мама боится и чего вы сами боитесь днём пойти на кладбище?
Рву и мечу
• 24 мая 2023
Ответ дляжижифреймут
А что может случиться с ребенком на кладбище? Вы же не ночью поедете.
Так і я про це, але одні знайомі мамі прополоскали мізки, що не можна і т.д.
жижифреймут• 24 мая 2023
Ответ дляРву и мечу
А они обьясняют, почему нельзя?
жижифреймут• 24 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Мене взяли в 5 років - псих травма на все життя.
От чего?
Дайте подумать• 24 мая 2023
Автор, сприймайте кладовище як парк, де згадують померлих. Нічого страшного там немає, можна йти з дитиною
Рву и мечу
• 24 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Ну в 5 років то дитина більш менш все розуміє, а тут 10 місяців, то сподіваюсь, нічого не зрозуміє.
Флюорография гуся• 24 мая 2023
Ответ дляРву и мечу
В принципе верно , энергетически ребёнок голый до года , а на кладбище летает многое .одни переклады ведьм чего стоят , на невинную душу
Я бы не брала
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ дляжижифреймут
От чего?
А нема від чого? Там маленькі діти на фото були. І бабуся розказувала, що померли маленькими. Я питала і що? Закопали. А що з ними зараз? Хробаки їдять. Ну і т.д.
Рву и мечу
• 24 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Дякую Вам за відповідь.
melisa-milena• 24 мая 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Я бы не брала
а в год прям ’одетый’? Капец, предрасудки наше все.......
Якось так і живу• 24 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Ну тогда у вас моральная травма не от кладбища, а от ваших родственников не умеющих нормально объясняться с ребёнком.
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ для40ка
Навпаки
До семи років на дітях дуже сильний родовий захист і нашкодити дитині дуже важко
А далі школа знімає захист? З усієї сім’ї мабуть
Белая котичка• 24 мая 2023
Я в таком возрасте жила с ребёнком в таком месте, что мне иногда было удобнее через кладбище сократить дорогу. Ходила и ничего. Ну понятно что не между могил шврилась, по центральной аллее прошла себе и всё
Да, я блондинка!• 24 мая 2023
Попросіть якусь подругу погуляти годину з коляскою і дитиною
Хіба це проблема ?
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ дляЯкось так і живу
А що б ви сказали? Як пояснити дитині, щовідбувається з тілом вземлі? І чого помирають маленьки діти?
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ для40ка
Ні з мене, ні з меншого брата не зняла, тільки знання дала
Значить у вас захист і від школи стояв.
Рву и мечу
• 24 мая 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Хіба це проблема ?
Я приїхала з Києва в Дніпро, тут подруг немає, нажаль(
Ашолюдискажуть• 24 мая 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Я бы не брала
Венди, переклады действуют исключительно на тех, кому они адрессованы.
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ для40ка
З чого у вас агресія проти школи?
Ви хочете про це поговорити?
Глаголиця• 24 мая 2023
Можна, але ви будете постійно відволікатися на дитину. Краще мамі знайти іншого супутника.