Точная копия плова• 24 мая 2023

Школы только очно ?

Вчера на собрании сказали, что школы только очно будут , никакого онлайн.
До 1 сентября , все кто не вернутся из -за границы , должны забрать документы со школы .

Можно учится в дистанционных типа оптима , Джеральце

Как у вас ?
Протру пилюку• 24 мая 2023
Так же.
Будем забирать документы с укр.школы.

Тоскующая• 24 мая 2023
Какой город?
Вимагаю спілкування• 24 мая 2023
Про це давно мова. Звісно, це не ваша школа придумала, усі так. Я вважаю, правильно
вкрации• 24 мая 2023
У нас наконец пошли в школу, правда только на 2 недели, завтра учатся последний день . В пятницу последний звонок.
Надеюсь с сентября будут учиться полноценно. Укрытие то готово и соответствует нормам
Залізний кіготь• 24 мая 2023
Дівчата, пишіть в яких це містах
Меня не звали• 24 мая 2023
И мне такое классная сказала. Не знаю что делать. Ребенок и я хотим домой, но есть возможность учить его заграницей, но он не хочет.
автор Точная копия плова • 24 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Дівчата, пишіть в яких це містах
Київ

Гуру троллинга• 24 мая 2023
Почитайте нового міністра освіти. Про це він говорив ще давно, як став на посаду. Не будуть очно вчитися діти в прифронтових районах, або в школах, де немає укриттів.
spicy_girl• 24 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Дівчата, пишіть в яких це містах
Це двіж від нового міністра освіти, всіх в офлайн, купу грошей виділили на укриття.
Так що, якщо не зовсім фронт, то повиводять всіх(
Залізний кіготь• 24 мая 2023
Просто у Дніпрі, наприклад, тільки онлайн було. Не враховуючи приватних шкіл. Цікаво як зараз буде...
автор Точная копия плова • 24 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
Так же.
Будем забирать документы с укр.школы.
А вчитися як плануєте ?
Розкажіть, будь ласка
Як в таких випадках бути
Поторописька• 24 мая 2023
У нас очно и учились весь год. На дистанционке человек пять всего было.
Детские_Будут?• 24 мая 2023
Ответ длявкрации
Днепр ,прилетало и не раз до тревоги , как прилетело так и включают ее через минуту
Не представляю как дети будут успевать туда спуститься , времени на это нет
Українська зірочка• 24 мая 2023
Из универа забрали доки. Или очно или никак. А жаль, училась бы дальше
Khmelnichanka• 24 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну взвгалі -то, як мінімум повинні бути ще й інші варіанти.
Типу сімейного навчання чи екстернату.
На базі своєї школи.
А не просто тупо вигнати всіх, хто проти очного навчання, зі школи.
В дітей і батьків має бути вибір, а не вибір без вибору.
Залізний кіготь• 24 мая 2023
Ответ дляspicy_girl
Тільки вчора слухала історію, про нове бомбосховище у школі. Зробили непогано, але школа на 800 дітей, а сховище на 60 Сенс?
Бронетапці• 24 мая 2023
Посмотрим, как в Херсоне проводить будут уроки очно
Бабайко• 24 мая 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
что за универ?
Вимагаю спілкування• 24 мая 2023
Ответ дляspicy_girl
Це двіж від здорового глузду. Державна школа розрахована на офлайн навчання, не може вчитель виконувати подвійну роботу і тягнути на собі дві форми навчання, це знущання

фан L.O.S.T.• 24 мая 2023
А в Днепре кому то в школе что то говорили?
GaleTTa• 24 мая 2023
До сентября война закончится и книги напечатают наконец-то? За одну взятку судье можно было обеспечить учебниками уж точно))
Яйцеголовая• 24 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
І я. Рівень дітей після карантинів - жах
Скромняшка• 24 мая 2023
У нас або залишать один клас на паралелі дистанційний, або переведуть закордонщиків на сімейне.
olyagol• 24 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Мы были на собрании в школе, директор сказал, что следующий учебный год возможно будет смешанное обучение, что в этом году дети научились разве что отлично списывать)) Я тоже за очного обучения, потому что сейчас это учебой сложно назвать.
Ноу коммент• 24 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Вот да.
Как дети будут учиться очно без учебников?
Русланка з гілки• 24 мая 2023
Зависит от города. У нас пока речь об очном обучении не идёт.
Залізний кіготь• 24 мая 2023
З іншого боку, всі кажуть про демографічну кризу, переймаються , щоб жінки з дітьми повертались додому, і тут таке...Обрізати доступ до укр.шкіл. Якось не розумно. Якщо що, то ми в Україні, але я таке не підтримую.
Вимагаю спілкування• 24 мая 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Типу сімейного навчання чи екстернату.
На базі своєї школи.
А сімейне лишається доступним, до речі.

Просто ніхто з батьків не хоче самостійно навчати дитину і 2 рази в рік їздити здавати атестації.
spicy_girl• 24 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
З одного боку згідна, вчитель не повинен це тягти, з іншого, мені шкода дітей, де укриття, не укриття, а не зрозуміло що.
За тих дітей, що за кордоном окрема тема, не можна сидіти на двох стільцях одночасно.
Ноу коммент• 24 мая 2023
Девочки, это уже точно? В Киеве с сентября очное обучение?