ФруктЕщеТот• 24 мая 2023
Доларовою карткою можна заплатити iherb??
Чи можна у Приватбанку покласти долари на доларову карту та сплатити айхерб?
Міряно-переміряно• 24 мая 2023
Його можна і гривневою сплачувати, тільки потрібно дозволити подвійну конвертацію. Буде викупати за курсом банку. У приваті зараз 37.45
Ашотакоя• 24 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А як буде вигідніше?
вигідніше гривневою без подвійної конвертації, ви ж валюту в касі мусите купити щоб на валютку їх поставити , там курс інший ..
Міряно-переміряно• 24 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А як буде вигідніше?
Я не бачу великої різниці. Навіщо ускладнювати все ).
ФруктЕщеТот
• 24 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
А якщо є долари і просто їх покласти на доларову карту? Чи краще не паритись, а вибрати ціну у доларах на айхерб і сплатити гривневою картою?
Птица секретарь• 24 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А як буде вигідніше?
Це залежить від того, як ви поповнюєте дол. Карту
Міряно-переміряно• 24 мая 2023
Ответ дляsymbol
Подвійна конвертація як раз непотрібна)
Може. Памʼятаю як перший раз викупила , багато років назад, не пропускало платіж поки не дозволила на карті подвійну конвертацію.
Міряно-переміряно• 24 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Навіть при сьогоднішньому курсі $, все одно вигідніше гривневою викупати. Нехай ваші $ лежать).