Карусель-весель• 24 мая 2023
Постійно відчуваю втому, як собі допомогти?
Робота не фізична, працюю в банку, психологічне навантаження звісно є і не мале. Щодня приходжу додому дуже втомлена, не можу уже нічого побити, вранці встати дуже важко. Сил нема зовсім. Ніби здорова, але вже думаю може варто пройти якесь обстеження. До якого лікаря звернутися? Може є якась чарівна таблетка від втоми?
Ні за холодну воду• 24 мая 2023
Спорт каждый день.
Если нет времени, просто включаю Таню Джим или зумбу на Ютубе и 20-30 минут колбашусь.
ПироженкА• 24 мая 2023
От і в мене, так 8 годин фізично не важкої роботи, а вдома наче вижатий лимон
Марфа Українівна• 24 мая 2023
Була втома також, здала аналізи, виявився дефіцит заліза та віт Д, почала пити препарати, відпустило
И_В_офигительных_штанах• 24 мая 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Спорт каждый день.
и помогает? бодрость дает? и как скоро даст после начала активностей?