Зубная фея• 24 мая 2023
Очень хочу фр.бульдога: кого выбрать - мальчика или девочку?
Еще до войны хотела. Теперь думаю - возьму сразу же после войны. Или если не выдержу - в скором времени.
Пацана или даму брать?
Я супер-пупер• 24 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Критерий - обучаемость, способность строить логические цепочки. У девочек они длиннее. Не хотите гугл, можете тренеров спросить:)
Вони дуже розумні, але вперті, не будуть виконувати команди як, наприклад, овчарка
Хата на мати• 24 мая 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Перепрошую, Ви про стать чи про породу?
Я супер-пупер• 24 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Перепрошую, Ви про стать чи про породу?
Про породу
Хата на мати• 24 мая 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Про породу
Я про стать:) Дівчина писала, чому я вважаю собак-дівчат розумнішими.
Я супер-пупер• 24 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Перепрошую, Ви про стать чи про породу?
Про стать сперечатись не буду, це питання не вивчала, бо однозначно хотіли хлопчика
Хата на мати• 24 мая 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Я хотіла дівчинку, взяли дівчинку, а зараз... вона обожнює чоловіка, ревнує, мене відштовхує, слухає тільки його:) Гадаю, може хлопчик був би ’мій’?:)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 мая 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ой, автор ну очень проблемное здоровье у этой породы,вот просто очень.
кто вам такое сказал, у нас бульдожке 10 лет , в клинику обращались только для стерилизации ну и прививки
Ответ дляНе любовница
У нашої йорочки на 7 році життя знайшлися дуже важкі вроджені хвороби внутрішніх органів, які не давалися взнаки весь період її життя.
І виявилося це при повному обстеженні її після двох інсультів за один день —- узі всіх органів, рентген, аналізи крові, які не всі люди собі роблять.
На вигляд була абсолютно здорова собака. Прививки і огляд у лікаря за графіком.
А от так трапилося.
Так це може трапитися абсолютно з будь якою породою собачок. Напевне в цьому аспекті дворянки найздоровіші.
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Згодна,але й хвороби притаманні конкретним породам. Знаю декілька бульдожиків у яких лапки задні відняло...у нас самих вже другий бульдог,правда англійський.
Їм дуже дуже небажано зістрибувати з висоти. Відбувається компресія у хребті, яка призводить до паралічу. Кожна порода має свої слабкі місця. В мене діти дуже хотіли бульдожку, дуже багато читала про особливості породи.
Основне правило - дивитись на гени. Не гнатися за модою. Плюс враховувати особливості у догляді.
У ерлеля мого вушка постійно хворі були, боксерка онкологію мала - вони схильні. Тим не менше довго прожила.
Ответ дляЗайченятко
Ні, це правда
В знайомої пара йорків. Він деякі меблі мітить постійно, а ті з тирсоплити. Набухли і сипляться
Сама бачила
Якщо чесно - то особисто я категоричний противник туалету у квартирі. Змалечку привчали одразу до вулиці. Тільки прокинувся - на ручки - на вулицю. Так-так, з 5 поверху без ліфту в тому числі.
Але знаю, що багато господарів малих порід влаштовують туалет у квартирі. Ну - їх вибір.
Я супер-пупер• 24 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Саме так, був би цілком Ваш), в мене так, він любить тільки мене, дуже сумує, чоловіка боїться, а дітей просто терпе
Не любовница• 24 мая 2023
Ответ для4мама
Я вам говорю за те, що жоден розплідник не гарантує «якісну» і абсолютно здорову собаку. Хлопчик з нашого виводку поїхав в Чехію і їздить по міжнародних виставках.
А в нас от так.
Наполеон Бонапарт• 24 мая 2023
Ответ для4мама
Так,ми саме кістки і хребет берегли ,від аллергенів оберігали,а хвороба підстерігла зовсім інша- рак.
Наполеон Бонапарт• 24 мая 2023
Ответ для4мама
Ми чіхухуа і за декілька днів перевчили до вулиці,теж дома не хотіли туалета.
Ответ дляНе любовница
А в нас от так.
Ну так таке можливо з кожною породою. Скільки гуляємо з собачниками, скільки історій наслухалась різних.
Ответ дляЯ супер-пупер
А наш ’циганський пес у великій циганський родині’ - йому найкраще коли усі разом. Коли хтось десь йде чи не повним табором з ним гуляти йдемо - він не такий щасливий як коли усі разом. Спить переважно з дітьми, найкраще - з сином. Але діти мало не б´ються з ким бульдог спатиме, був час то просили ще одного бульдога.
Не любовница• 24 мая 2023
Ответ для4мама
Тому бажаю вашому новому члену сім’ї тільки здоров’я. Любов, увагу та щастя ви йому і так подаруєте.
Ответ дляНе любовница
Дякую! Навзаєм! Однозначно, головне - усім здоров´я - і песика і господарям. Французи - гарна порода для дому, для дітей. Мене також спочатку відлякувало, коли писали про проблеми, але прочитавши уважніше, зрозуміла що не більше і не менше ніж з іншою породою. Якісь моменти можна мінімізувати, інші - вже як повезе.
Губи з філером• 25 мая 2023
Ответ дляЗайченятко
Ні, це правда
Сама бачила
Не порівнюйте йорків і бульдогів. Дійсно, є така проблема, але тільки у міни тварин (йоркі, чіхи, померанці та подібні). У кобелів порід нормального розміру така проблема відсутня (хіба що одночасне утримання різностатевих собак, і то….)
Королева спама• 25 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Все собаки-девочки умнее, но их стерилизовать более травматично:(
Я взяла девочку, сейчас никак не могу решиться на стерилизацию, это полостная операция.
Є ветклініки в яких роблять ендоскопію. Ми свою так стерилізували.