Айболитная• 24 мая 2023

У вас теж продовжили навчання у школах?

Це капець. У класі 34 градуси. Діти вже нічому не раді, вчителька ледь жива виповзла зі школи після уроків. Підручники пройшли, бо не було осінніх канікул і зимові короткі. Тільки вчителька англійської поставила 2 контрольні на другий тиждень червня. Навіщо це? І так важкий рік то ще й продовжили навчання
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляБараболька
Я не розумію,як це продовжили?Ми відпрацювали без додаткових вихідних,зимові канікули були 2 тижні і восени та навесні по тижню.Все пройшли.Останній дзвоник 31 травня.Якщо в січні були канікули місяць,то тут логічно,що продовжили.
Зимові канікули - 2 тижні. Осінніх -0
Не знаю навіщо

ГонУрова дівка• 24 мая 2023
Пусть учаться, под присмотром хоть.
А так целый день в гаджетах.
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
До 31.05 Но наши учились в январе с 16 числа.
І наші так само і осінніх канікул не було
Глас_Народа• 24 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Ми за кордоном , діти завжди вчаться повноцінно майже до середини липня, це нормально
Нормально влітку плавати в морі, а не сидіти в душному класі.
Минулого літа в Німеччині донька до 16 липня навчалась, це жах.
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Пусть учаться, под присмотром хоть.
А так целый день в гаджетах.
Кожному своє. Наука вже не лізе
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Не побачила ніякого жаху, в морі поплаваємо в серпні
dreamsunny• 24 мая 2023
У нас до 26.05, весь год онлайн.
Это в каком городе продлили обучение?

ГонУрова дівка• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
У нас нет моря в Украине пока.
Мы поучимся)
Глас_Народа• 24 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
І в серпні також. І в липні. Тому що повернулись до нормального графіку навчання, в Україну.
ГонУрова дівка• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
А скажите нашим ещё платят пособия в Германии?
И жилье?

Или уже за свои?
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
В Україні в морі? Ви екстримали. В мене відпустка в серпні , тому дуже добре, що весь інший час діти зайняті чимось корисним, а не сидять вдома
Глас_Народа• 24 мая 2023
Ответ дляГонУрова дівка
У нас нет моря в Украине пока.
Мы поучимся)
Мы и раньше на украинском море не отдыхали, только за границей Не по карману украинское:)
Глас_Народа• 24 мая 2023
Ответ дляГонУрова дівка
И жилье?

Или уже за свои?
Кому положено - тем платят.
Я с самого начала за свои там сидела. Бесплатно от немецкого государства получили только обучение в школе для ребенка, поскольку оно обязательное для всех.
Глас_Народа• 24 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Ви неуважно читаєте. Чи навмисно робите вигляд, що не розумієте. Навчання - в Україні, море влітку - за кордоном, як і раніше.
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Навчання в Україні теж ще той екстрім
Пожмаковна• 24 мая 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ні, вчимося до 31 травня і в нас не жарко, навіть прохолодно.
+1, так само і у нас, в школі прохолодно, під час тривоги сьогодні в підвалі навіть вчителі підмерзли, одягалися.
Навчання до 31.05, а з 01.06 вже починається лагер при школі
Глас_Народа• 24 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Навчання в Україні теж ще той екстрім
В нас все нормально, навчались весь час офлайн, сховище є.
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ну якщо сховище це нормально, то питань нема
tatka• 24 мая 2023
Ответ длядолой_лама
Приватна школа, початкові класи, нам запропонували, майже всі згодились продовжити навчання на місяць. У сина всі учні були за. І навіть ті хто піде в перший клас підуть знайомитись з учителем і підготовка до школи, весь червень, повний день.
З якою метою подовжили? Не пройшли програму?

Глас_Народа• 24 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
А нас двое батьків, тому в один місяць може мама з дитиною бути, інший тато, а для третього місяця є цікаві табори та бабусі:)
Стебель березы• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Взагалі дивно, коли сім´я не має єдиної відпустки
Глас_Народа• 24 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Дивно - це робити такі висновки.
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляtatka
Швидше за все тут 2 зацікавлені сторони.
1- приватна школа, якій потрібно заробити гроші
2- є батьки, яким дітей треба ’прилаштувати’
Глас_Народа• 24 мая 2023
Ответ дляАйболитная
У нас приватна школа, останній день навчання - 31.05
Далі школа пропонує табір в школі для бажаючих по ціні практично, як навчальний місяць. У липні пропонують табір в Болгарії.
Директор Пляжу• 24 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Взагалі, то це в державних продовжили
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Взагалі, то це в державних продовжили
Там було саме про приватну
Фантазерша• 24 мая 2023
Мы онлайн до 2 июня, но уже почти все проставили оценки. Ещё до войны у нас в мае сокращали уроки до получаса из-за жары, поднимайте вопрос с директором. Если кому-то плохо будет из-за жары , то кто ответит?
З вишневого садка• 24 мая 2023
У нас і мало бути навчання до 17 червня. А так все норм, старша в середній школі, то сьогодні пішла в шортах і футболці.
Мая твая не панимать• 24 мая 2023
Ответ дляГонУрова дівка
И жилье?

Или уже за свои?
Платят, но не сразу, а после оформления документов чаще, оформление может занять по времени и больше месяца
Мая твая не панимать• 24 мая 2023
А где сейчас офлайн школы работают? А то онлайн - это мучение, все мои силы потрачены🫨🫨