Айболитная• 24 мая 2023

У вас теж продовжили навчання у школах?

Це капець. У класі 34 градуси. Діти вже нічому не раді, вчителька ледь жива виповзла зі школи після уроків. Підручники пройшли, бо не було осінніх канікул і зимові короткі. Тільки вчителька англійської поставила 2 контрольні на другий тиждень червня. Навіщо це? І так важкий рік то ще й продовжили навчання
ЯкаКраля• 24 мая 2023
Ви щасливчики, у нас дистанційка... знань- ноль...

Замрійлива• 24 мая 2023
Ответ дляМая твая не панимать
А где сейчас офлайн школы работают? А то онлайн - это мучение, все мои силы потрачены🫨🫨
Одеса