Бавовна• 24 мая 2023

допоможіть, будь ласка, вставити те чого нема на місце(мозги).

Словом, я вже не в стосунках, але воно і не дивно. Читайте.

в мене така проблема, я в стосунках стаю прилипала.страшенна.а ще я дуже і дуже ревнива людина. скільки б мене не обійняли і не цілували мені треба ще і ще і ще.якщо хлопець хотів йти в спортзал і схуднути в мене відразу думки:він йде і буде дивитись на інших, знайомитись з ними, і взагалі для кого ти йдеш з себе цукерку робити?
якщо перед тим, як вийти з дому (це взагалі неадекватно) він помився !! Я відразу така хм.. певно йде до якоїсь баби! Тому пахниться і гарно вдягається.
якщо комусь в магазині допоможе бо може таке бути що попросять все я вже скандалила.якщо гарно вдягається в мене проблема з цим була, а якщо щ друзями хотів зустрітись то образ були в мене 1000 і одна а чого не зі мною цей день провести, ми ж працюємо і іноді часто не бачимось. Хотів в друге місто на 2-3 тижні поїхати аби родину побачити все в мене істерика що він там буде і з родиною побачитись і по клубам і бабам піде..
Секс.я сама не прийду і не скажу що він мені треба а я чекаю поки до мене пристануть і якщо 1 тиждень або 2 сексу не було то відразу скандали в мене а чого це сексу нема?!?
Я дуже душна і погана людина? Найгірше те що від тих накручувань я і сама залишилась і ще й скільки саму себе намучила… що воно таке зі мною ?
жили ми разом. тепер я сама. Що робити? Я так всіх задовбаю?
Результат:
вже голосів: 73
69 (94.52%) жахливий характер,змінюй себе
4 (5.48%) результат
0 (0%) терпимий характер
Пугачиха• 24 мая 2023
До психіатра

Ліньки гуглить• 24 мая 2023
Вы как алкоголик) Хорошо что понимаете наличие проблемы. Теперь начните с этим бороться.
Смурфик• 24 мая 2023
Это не характер. Это болезненная привязанность
75В• 24 мая 2023
Это откуда Вы скатали этот текст?
AnnaOst• 24 мая 2023
Звідки у вас стільки енергії на з´ясування стосунків?)
автор Бавовна • 24 мая 2023
Ответ для75В
Это откуда Вы скатали этот текст?
Це я сама щойно написала🤦🏼‍♀️
автор Бавовна • 24 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
він теж раніше питав.я не знаю.

автор Бавовна • 24 мая 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Чому як алкоголік?
Балабошечка• 24 мая 2023
А якщо ви праві, і у вас були всі підстави не довіряти вашим минулим чоловікам, і ви це не могли собі доказово обгрунтувати, але відчували на внутрішньому плані? Чи краще собі не вірити?
Редиска Я• 24 мая 2023
Да, это не характер. Это психологические проблемы. Нужно работать с психологом! Ревность будет портить вам жизнь, если с этим ничего не делать.
люблю_тортики• 24 мая 2023
Тревожная привязанность. Такая сформировалась в детстве. Но вы можете разобраться и выбрать другое поведение в паре ❤️ Если уже давно мучаетесь - лучше разбираться с психологом и не терять время. Сейчас их много классных современных.
Яжемать Мне можно• 24 мая 2023
Ви параноїк.
Броніки для Моніки• 24 мая 2023
Автор, не по теме, но как долго вас терпели?
Карамелька• 24 мая 2023
Ответ дляБавовна
Чому як алкоголік?
Це вона просто приклад привела. Мені теж так здається. Або намагатись самій знайти причину: шукати інформацію, працювати над собою. Або до спеціаліста. Буде непросто: бо зараз повно інфоциган під гаслом ’психотерапевт, психологія’ і т.д. Але вирішувати, принаймні цікавитись в сторону вирішення проблеми я б дуже радила. Вы молодець, що розумієте, що треба щось робити. І робіть. Тільки не заганяйтесь: ’все з вами так’, просто десь шось треба вставити на місце
автор Бавовна • 24 мая 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
5,5 років…
Броніки для Моніки• 24 мая 2023
Ответ дляБавовна
5,5 років…
Ого, так мужчина стойкий попался? Вы красивая с хорошей фигурой?
автор Бавовна • 24 мая 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
ну ми вже не разом десь місяців 3..
я не можу сказати прямо красіва) ріст метр з капелюхом 155)) трохи навіть ваги зайвої є
75В• 24 мая 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Пожалейте бедного мужчинку
D_A_V• 24 мая 2023
требо трахатись з більшою кількістю чоловіків - мізки стануть на иісце коли ти гарно навчишся трахатись- тобі буде пох куди пішов та т.і., щазвичай багато зто самі будуть до тебе прилипати :))😎🍓💯

автор Бавовна • 24 мая 2023
Ответ дляD_A_V
Секс я дуже і дуже люблю. І пози які захочеш, і оральні ласки) голова ніколи не болить.
автор Бавовна • 24 мая 2023
Ответ дляD_A_V
але ви праві… щось в ваших словах є
Мелочунь• 24 мая 2023
Ответ дляD_A_V
А до чого тут це взагалі, зв´язок який?
Жінка хоч гейшею може бути, це не є гарантією відсутності таких нездорових відносин.
автор Бавовна • 24 мая 2023
Ответ дляМелочунь
А до чого тут це взагалі, зв´язок який?
Мабуть до того що менше фокус буде на одному і зацикленість
D_A_V• 24 мая 2023
Ответ дляМелочунь
А до чого тут це взагалі, зв´язок який?
впадлу розжовувати, зв´ язків багато.
Карамелька• 24 мая 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ви параноїк.
Да, да, заганяй людину в тупік. Таке зустрічається досить часто. А от зрозуміти, що треба щось робити шукати вирішення — це не кожен робить. Автор, не слухайте подібні коментарі, це немає відношення до справи: емоційно не реагуйте і нічого не бійтесь: просто шукайте, пробуйте способи допомогти собі
автор Бавовна • 24 мая 2023
Ответ дляКарамелька
дякую.вже просто реально не знаю як…
Карамелька• 24 мая 2023
Ответ дляБавовна
дякую.вже просто реально не знаю як…
Выше писали про тревожную привязанность. Поисследуйте вопрос, просто полистайте спокойно информацию
Перша скрипка• 24 мая 2023
Ответ дляБавовна
Це я сама щойно написала🤦🏼‍♀️
Вам бы головку подлечить у психолога, у Вас проблемы. И да: идите в спортзал, на танцы, плавание, театральный кружок. Займите себя чем-то и находитесь в социуме, а не стройте свою жизнь вокруг мужчин, отравляя им и себе жизнь ревностью
Карамелька• 24 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Человек ищет конкретно решения проблемы. А ваш ответ эмоционально окрашен. Ииии не самым красивым цветом;)
Яжемать Мне можно• 24 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Який тупик і де він? Якщо вас коментарі анонімів з форуму заганяють в тупик, або ви чи автор посту не в змозі впоратися зі своїм життям і навести лад в голові, то вам до спеціаліста треба.
В неї одні й ті самі граблі б´ють по лобі, вона не знає, що робити. Можно подумати, ви чимось допомогли.