Бавовна• 24 мая 2023
допоможіть, будь ласка, вставити те чого нема на місце(мозги).
Словом, я вже не в стосунках, але воно і не дивно. Читайте.
в мене така проблема, я в стосунках стаю прилипала.страшенна.а ще я дуже і дуже ревнива людина. скільки б мене не обійняли і не цілували мені треба ще і ще і ще.якщо хлопець хотів йти в спортзал і схуднути в мене відразу думки:він йде і буде дивитись на інших, знайомитись з ними, і взагалі для кого ти йдеш з себе цукерку робити?
якщо перед тим, як вийти з дому (це взагалі неадекватно) він помився !! Я відразу така хм.. певно йде до якоїсь баби! Тому пахниться і гарно вдягається.
якщо комусь в магазині допоможе бо може таке бути що попросять все я вже скандалила.якщо гарно вдягається в мене проблема з цим була, а якщо щ друзями хотів зустрітись то образ були в мене 1000 і одна а чого не зі мною цей день провести, ми ж працюємо і іноді часто не бачимось. Хотів в друге місто на 2-3 тижні поїхати аби родину побачити все в мене істерика що він там буде і з родиною побачитись і по клубам і бабам піде..
Секс.я сама не прийду і не скажу що він мені треба а я чекаю поки до мене пристануть і якщо 1 тиждень або 2 сексу не було то відразу скандали в мене а чого це сексу нема?!?
Я дуже душна і погана людина? Найгірше те що від тих накручувань я і сама залишилась і ще й скільки саму себе намучила… що воно таке зі мною ?
жили ми разом. тепер я сама. Що робити? Я так всіх задовбаю?
Результат:
вже голосів:
69 (94.52%)
жахливий характер,змінюй себе
4 (5.48%)
результат
0 (0%)
терпимий характер
Бавовна
• 24 мая 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Уже была такая тема
знайдіть її тоді якщо я переписала то буду ваша рабиня до кінця днів своїх.
Карамелька• 24 мая 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Який тупик і де він? Якщо вас коментарі анонімів з форуму заганяють в тупик, або ви чи автор посту не в змозі впоратися зі своїм життям і навести лад в голові, то вам до спеціаліста треба.
В неї одні й ті самі граблі б´ють по лобі, вона не знає, що робити. Можно подумати, ви чимось допомогли.
До спеціаліста, може і треба. Але писати ’ви параноїк’ тривожній людині — ну таке
Ліньки гуглить• 24 мая 2023
Ответ дляБавовна
Чому як алкоголік?
Потому что вы понимаете,что поступаете не правильно, но перебороть себя вы не можете или не хотите. То есть как алкоголик: он понимает, что пить нельзя, но не пить не может.
Яжемать Мне можно• 24 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Яке таке? Тривожній людині не варто тоді виносити свої проблеми на суспільний загал, якщо вона не готова до чужої точки зору. Більше двох сторінок копирсань різних людей у темі, а в тупик заганяю її я.. окей.
ДеньгиНеСдаю• 24 мая 2023
Ответ дляБавовна
Зачем это мне? Просто вашу читать скучно, плагиат
Бавовна
• 24 мая 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Тоді кожна тема тут кожного дня плагіат
ДеньгиНеСдаю• 24 мая 2023
Ответ дляБавовна
Тоді кожна тема тут кожного дня плагіат
Ваша практически дословная
Зоряний Шлях• 24 мая 2023
О..у мене навпаки..хочу всього, але боюсь і тікаю. 🙈 Також сиджу сама-самісінька - когось відігнала, від когось сама втікла..
Молчунья• 24 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Человек ищет конкретно решения проблемы. А ваш ответ эмоционально окрашен. Ииии не самым красивым цветом;)
Все правильно человеку написали. Или нужно сюсюкать?
Copy-Paste• 24 мая 2023
Ответ дляБавовна
ну ми вже не разом десь місяців 3..
я не можу сказати прямо красіва) ріст метр з капелюхом 155)) трохи навіть ваги зайвої є
Одни недостатки.
Карамелька• 24 мая 2023
Ответ дляМолчунья
К чему этот максимализм: либо сюсюкать, либо пердеть, как в лужу: ’вы параноик’. Эмоциональный окрас здесь не уместен, вот и всё.
А что ’правильно человеку написали’) ’Вы параноик’? Профессионал поставил диагноз)
Карамелька• 24 мая 2023
Короче, автор тут ценная мысль прозвучала про тревожный тип привязанности. Почитайте. Докучи посмотрите, какие бывают типы привязанностей (их вроде 4 всего). Какие они и отчего формируются, как решаются. Почитайте, послушайте на ютубе под приготовление еды и домашние дела. И ничего не бойтесь. Пусть решить эту проблему будет для вас интересной, хоть и непростой задачей, а не покаранием
А я з косою• 24 мая 2023
Это от неуверенности в себе, я такая же. Из-за этого не складываются отношения, постоянно ищу доказательства измены и нелюбви к себе, выискиваю недостатки ,а не плюсы. Короче ебобо я
А я з косою• 24 мая 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Вы как алкоголик) Хорошо что понимаете наличие проблемы. Теперь начните с этим бороться.
Я уже второй год борюсь, не особо работает, до поры до времени, всё равно ревнивая сущность вылазит наружу