Яжбоматуся• 25 мая 2023

Потрібна допомога кожної з вас, проголосуйте

Дуже прошу проголосуйте, просто : так або ні
І ще дуже прошу в коментах не писати ім‘я
Мені для роботи потрібно.
Дякую
Ви знаєте хто такий Каменяр?
Результат:
вже голосів: 1207
609 (50.46%) Ні, не знаю
598 (49.54%) Знаю
Напланетянка• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Іван Франко
Автор, обьясните тогда пожалуйста, зачем вы столько раз уточняли что мова не про войну и на самый первый пост «,ь» такие реакции? В этом мягком знаке ребус был что-ли с ответом?

Думаю, если бы без подобных уточнений, которые сбивали с толку, то большая часть ответила бы Франко

Грабля• 25 мая 2023
Ответ дляKorsika999
А те кто в школе учился в 90е? Они должны знать этого Каменяра? Потому что программа все таки сильно меняется со временем.
Спросила сына, он в 9 м классе. Сказал - каменщик) не думаю, что у многих людей акцент внимания сфокусирован на украинской поэзии.
Святатабожа• 25 мая 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ви, автор, дивна, бо не змогли навіть з правильним акцентом сформулювати своє питання, відповідь на яке вам потрібно для роботи. Тому інтерпретувати можна по різному, але ви вже в шоці.
У мене в телефоні є контакти Каменяра. Не шокуйтеся!
😂
Блакитне небо• 25 мая 2023
Мені 38, звісно я знаю.
Грабля• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
Вчили і в 90, і раніше. І пізніше теж.
Вы всё помните, что в школе проходили? Я благополучно забыла большую половину из того, что мне не нужно в жизни.
автор Яжбоматуся • 25 мая 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Я не знаю як по різному можна інтерпретувати прізвисько класика літератури, сорі
Святатабожа• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Интересная вы женщина….

автор Яжбоматуся • 25 мая 2023
Ответ дляГрабля
В тому то і справа
автор Яжбоматуся • 25 мая 2023
Ответ дляГрабля
А пушкін ван нужен чи забули його?
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляГрабля
Пам´ятати доведення теореми і прізвище це трохи різне
Грабля• 25 мая 2023
Ответ дляКопуша
Позывной Каменяр, бывший нардеп.
https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3711387-pamati...
Если тема о нем, то Вечная память Герою !
Но тогда многие по подвалах сидели и не читали новости. В нашем городе уже не было ни света, ни воды, и постоянные обстрелы. На 5 минут в день включала мобилку, чтобы по радио прослушать новости.
Korsika999• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Я теж була октябрьоооонком)))
Ні, не злочин, я не хотіла щоб тема зайшла в таке русло, тому і попросила без власних назв
Дякую автор, буду знати тепер. Насправді программа змінялась з роками. А в 90і, могла відрізнятися навіть в разных містах.
Зараз трохи сумно з того, що наше покоління хейтять за те, що ми вчили пушкіна та життя леніна. Ніби ми могли обрати, щось вирішувати та розуміти в дитинстві. Фанатизм в будь якому вигляді це не дуже добре.
Грабля• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Ви правильно проголосували, прізьвисько Франка
Вы учитель литературы? Из моих знакомых, вряд ли, кто-то ответит правильно на ваш вопрос.
Ирина Веселуха• 25 мая 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Автор, вы так сформулировали вопрос, что многие проголосуют ’знаю’, имея в виду, что знают, что каменяр - это каменщик.
Каменщик- це муляр.! Від слова ’ мурувати’.
Гигиенишвили• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Я все дуже правильно сформулювала
Ні не правильно. Якщо для Вас перші відповіді шок. Бо під цією назвою є не одне поняття.
Ирина Веселуха• 25 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
А это не каменщик?
Звісно, ні.
Грабля• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Удалено администрацией...
В той же мере как и франка. Проходили в школе...
Суцільна зрада• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Саме тому і не знаєте!
І ребуси писати теж не вмієте.
Вам за таку роботу Вам можна і не заплатити, бо ви не вмієте правильно ставити задачу.
Сизоока бестія• 25 мая 2023
Ви запитали ’хто такий’ це запит на визначення сутності, смисла.
Можна було написати ’ким був’, або ’ хто такий був: , ’чи знаєте ви таку людину’, або зазначити що це прізвище. Питання не однозначне

Гигиенишвили• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Тому чого перші відповіді шок?
Korsika999• 25 мая 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Це з польскої вже притягли? Завжди був кам´янщик. Який ще муляр?
Куколка-мяуколка• 25 мая 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Оце так....
Ніби у школі не навчались
Я наприклад, навчалась, але у мене не було ані української мови, ані літератури. Військове містечко.
Тому теж не знаю. Гуглила
Святатабожа• 25 мая 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Звісно, ні.
Почему нет?
Каменяр - це каменяр, Франко та позивний. На даний момент 3 варіанти. І всі вірні.
Грабля• 25 мая 2023
Ответ дляKorsika999
Ну тогда учили их. У нас было три литературы. Украинская, россиянская и мировая. Что тут поделаешь...
Я даже октябренком была, как и все мои ровесники. Это наверное преступление страшное да? Стопятсот год казематов нам с конфискацией
А я и в пионеры успела попасть
Куколка-мяуколка• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
Вчили і в 90, і раніше. І пізніше теж.
Але не в школах, де не було укр мови та літератури.
А таких багато було в той час
Гигиенишвили• 25 мая 2023
Ответ дляСвятатабожа
Почему нет?
А ще назва видавництва
Пригаю-цибаю• 25 мая 2023
Вспомнила стихотворение Ивана Франко с таким названием и проголосовала Так. Но о том, что это прозвище автора стихотворения я не знала. Вот Вам и результат Вашего опроса.
Я в дамках• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
А пушкін ван нужен чи забули його?
Що Ви до того ловеласа придовбалися?
Якщо самі з програми тільки Каменяра і запам´ятали?
Пушкін, до речі, досі є в програмі другого класу, відомий уривок з однієї з поем вчать напам´ять. У перекладі.
Суцільна зрада• 25 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Не підказуйте! Автор вже хоче застібнути своє біле пальто і вийти
Ирина Веселуха• 25 мая 2023
Ответ дляKorsika999
Ні, ви не праві. Я- головний бухгалтер в будівельній фірмі. І як правильно звучать будівельні професії і що вони означають - знаю на 100%