Яжбоматуся• 25 мая 2023
Потрібна допомога кожної з вас, проголосуйте
Дуже прошу проголосуйте, просто : так або ні
І ще дуже прошу в коментах не писати ім‘я
Мені для роботи потрібно.
Дякую
Ви знаєте хто такий Каменяр?
Мені для роботи потрібно.
Дякую
Ви знаєте хто такий Каменяр?
Результат:
вже голосів:
609 (50.46%)
Ні, не знаю
598 (49.54%)
Знаю
Ms. Доброта• 25 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
И при чем такое уточнение в старпосте автора, что мова не про войну?
Удалено администрацией...
Korsika999• 25 мая 2023
А те кто в школе учился в 90е? Они должны знать этого Каменяра? Потому что программа все таки сильно меняется со временем.
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляKorsika999
Вчили і в 90, і раніше. І пізніше теж.
Святатабожа• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
Вчили і в 90, і раніше. І пізніше теж.
То есть речь о Франко?
Или нет?
Я в дамках• 25 мая 2023
Ответ дляПолуничка
Капець, рівень освіти((
Ви за 30 років нічого не забули, всі вірші і твори пам´ятаєте?
Хто був першим вчителем Сивоока?
Копуша• 25 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Позывной Каменяр, бывший нардеп.
Щось не спиться• 25 мая 2023
Проголосовала как за Произведение. Кто то объяснит, что на самом деле имелось ввиду?
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Каменяр это уже стало как прозвищем ИФ. Только не в прямом смысле, что камни обтесывает, а в нарицательном, метафора.
Я знаю, тому ж і написала, що якби автор мала на увазі професію, то написала б з маленької літери
Korsika999• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
Вчили і в 90, і раніше. І пізніше теж.
Ну может в 10-11 классе. Потому что он явно прошел мимо меня. Я ушла в техникум, потом в универ. А там учили год за два школьную программу.
Яжбоматуся
• 25 мая 2023
Ответ дляЩось не спиться
Ви правильно проголосували, прізьвисько Франка
Напланетянка• 25 мая 2023
Ответ дляKorsika999
У меня сыну 12. Знает по тик току многое. И читает. Каменяра знает кто это , но без подробностей.
Лис Микита читал только в детстве
Яжбоматуся
• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
Саме так
Кукусик• 25 мая 2023
В мене змалку така книжка була, з цією назвою .Цього автора.я проголосувала без прізвища, його вже не було.
Святатабожа• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
У меня иногда телефон совершенно обычные слова исправляет и пишет с большой буквы. Поэтому такое себе замечание.
Яжбоматуся
• 25 мая 2023
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
Святатабожа• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Саме так
Теперь у меня шок - от того что у вас шок 🤪
Щось не спиться• 25 мая 2023
Ответ дляКопуша
Позывной Каменяр, бывший нардеп.
Почитала по ссылке,... Как грутсно, Господи.
Ms. Доброта• 25 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
У него и надгробный памятник в виде каменщика.
Яжбоматуся
• 25 мая 2023
Ответ дляMs. Доброта
Так, на Личаківському
Гладиолус• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
ІФ знаю і читала, але що він Каменяр не знала. То проголосувала Ні.
Я в дамках• 25 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
У школі читала. Але перший раз чую прізвисько.
У школі я знала, хто це.
Але школу я закінчила у 1996 році і вже не пам´ятаю.
Так само я вже не розповім про будову клітини і кількість пелюсток у лілейних. Чим амеба відрізняється від інфузорії -туфельки.
Не прорахую, скільки моль речовини утворилося в результаті реакції. Забула правило буравчика.
Впевнена, що автор теж зараз не розв´яже простеньку задачу з фізики чи хімії.
Напланетянка• 25 мая 2023
Ответ дляMs. Доброта
Была на могиле лет 5 назад. Вообще лычаковское кладбище полно историй.
Korsika999• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Удалено администрацией...
Ну тогда учили их. У нас было три литературы. Украинская, россиянская и мировая. Что тут поделаешь...
Я даже октябренком была, как и все мои ровесники. Это наверное преступление страшное да? Стопятсот год казематов нам с конфискацией
Диви яка я пава!• 25 мая 2023
Если вы про того кого в школе учат ,то знаю,а если это блохер какой то или депутат то нет
Суцільна зрада• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Ви, автор, дивна, бо не змогли навіть з правильним акцентом сформулювати своє питання, відповідь на яке вам потрібно для роботи. Тому інтерпретувати можна по різному, але ви вже в шоці.
У мене в телефоні є контакти Каменяра. Не шокуйтеся!
Яжбоматуся
• 25 мая 2023
Ответ дляKorsika999
Я теж була октябрьоооонком)))
Ні, не злочин, я не хотіла щоб тема зайшла в таке русло, тому і попросила без власних назв
Я в дамках• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Удалено администрацией...
Толстих три штуки було у шкільній програмі.