Комиссия50%• 25 мая 2023

Розлучення, як далі?...

Вчора віднесла позов про розірвання шлюбу. Так якось страшно на душі, від невідомості. Розумію, що це вірний вибір, що сімії, любові і поваги давно немає, що живемо як чужі. Але всеодно якось, не знаю, не по собі. 15 років разов у шлюбі 13. Тема підтримки.
Вакцениро Вона• 25 мая 2023
Зрада?

Усміхайлик• 25 мая 2023
Складіть перелік ваших планів та приємностей, та починайте його втілювати
ПекельнаКрасуня• 25 мая 2023
Автор держитесь. Перемены это почти всегда страшно. Справитесь
whenallissaidanddone• 25 мая 2023
Підтримую. Я замислилась зараз, якби я була в такій ситуації. Сумно.
На щастя, у нас з чоловіком все добре.
whenallissaidanddone• 25 мая 2023
Тримайтеся, авторе;) якщо ваше рішення правильне, значить, все чудово і тільки на краще. Маєте дітей?
Заставляличка• 25 мая 2023
Двоюрідний брат після таких от думок знову одружився, з тією ж дружиною. Лише отримавши свідоцтво про розлучення, вони усвідомили, що якщо захотіти - можна усе вирішити і знайти компроміси, якщо не хочеться втрачати один одного.
Анонимарик• 25 мая 2023
Основне-житло, робота маєте? Тоді все буде гаразд. Я так розумію років 35 вам, автор? Все хороше попереду. Багато хто не наважується на такий крок і продовжують жити разом.
AmazingLady• 25 мая 2023
Все буде добре
Покорительная• 25 мая 2023
Просто хочу вас обійняти. Я знаю, як це важко і розумію вас як ніхто. Після розлучення ні одна жінка ще не пропала. Перший час буде важко. Але все налагодиться.

автор Комиссия50% • 25 мая 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Зрада?
ні, просто стали наче чужі(
автор Комиссия50% • 25 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
так, дочка 12 років.
автор Комиссия50% • 25 мая 2023
Ответ дляЗаставляличка
тут 200% нічого вже не буде. У нас навіть сексу немає напевно більше року( Я всюди сама. У мене завжди купа планів, як провести час, а у нього свої інтреси.
автор Комиссия50% • 25 мая 2023
Ответ дляАнонимарик
Мені 37, роботу маю, житло, авто є.
Дякую Вам, теж так вважаю. Я просто вже не можу так. Я хочу щоб біля мене був чоловік на якого я можу покластися
Анонимарик• 25 мая 2023
Ответ дляКомиссия50%
Мені 37, роботу маю, житло, авто є.
Як я вас розумію. Але самій майже 43 і вже страшно щось змінювати, просто боюсь
бибизяна• 13 июня 2023
Як я вас розумію. Ось саме зараз сама переживаю все це. Дуже важко морально, виходжу з абьюзивних стосунків. Це важео, але все буде добре, все переживемо і нас чекає щасливе завтра. Більше спорту у життя, щоб думки прогнати