Диверсификация• 09 февраля 2014
Помогите разобратса
https://pic1.kidstaff.net/pictures_user/19/107217/... Подскажите пожалуста такое пальто для девочки семи лет будет хорошо
Диверсификация
• 09 февраля 2014
По росту ето наш размер, а по фасону наверно сильно строгое, да? Предложите что нибуть интересное, для девочки в школу зимнее пальто рост 134.
ПАЦАНКА О• 09 февраля 2014
Ответ дляДиверсификация
а вы мама? или сама девочка?:)
Очень добрый аноним• 09 февраля 2014
Ответ дляДиверсификация
Извените, кому режут глаза мои слова.
А что, Вы в школе не учились? РазобраТЬСЯ, извИните. Это на будущее, если еще будете писать.
Диверсификация
• 09 февраля 2014
Дякую що по моєму питанню мені багато порекомендували, я звернулась до вас за допомогою, а у відповідь наслухалась що не грамотна. Вибачте у школі російську не вивчала. А писала російською тому що думала про запитання.
Кидстаффовна• 09 февраля 2014
Ответ дляПАЦАНКА О
а вы мама? или сама девочка?:)
девочки пишут получше мам, я думаю
Ответ дляДиверсификация
ООО!! Так значно краще!!! Мені аж захотілося вам допомогти
А навіщо ви калічите мову і очі читачів, якщо не вчили чужу?? Я б не писала, якби не вміла. Це ж українскьй сайт!! Всі чудово розуміють українську і не мають жодних проблем. Чи ви думаєте, ми вам не допоможемо, якщо ви на українській звернетеся?
Диверсификация
• 09 февраля 2014
Ріст 134,а сума 800грн. А питання задала не думаючи про наслідки. я дивлюсь тут усі такі російськомовні, і усі дуже грамотні,що бажання далі приймати участь у цьому проекті немає. Пальто вибирала по магазинам нічого путнього не знайшла глянула у продавалку також не змогла визначитись. Мені потрібно не терміново придивлялась чи можна тут щось купить.
Я Вас не боюсь• 09 февраля 2014
Ответ дляДиверсификация
Вы знаете я Вас поддерживаю полностью.Заходить в советчицу лишний раз не охота .Нужно что-то спросить а в ответ одно хамство.Они думают нам нахамили нет это их лицо .А на украинском у вас получается супер.Разве нельзя зайти и нормально ответить по теме...
Диверсификация
• 09 февраля 2014
У тому і річ що я на своїй хвилі читаючи поради так і почала писати на російській мові, я так зрозуміла що українську мову тут цураються. Якби допомогли мені у моєму питанні гірше від цього нікому не стало,а так облили грязюкою аж на душі стало гірше. Я зрозуміла б якби тут всі писали без жодної помилоки і тут зявилась я неграмотна.