Амелі на мілені• Изменено 20 мая в 08:14

Список продуктів які ми купуємо і що ми з них готуємо

Майже всі види мʼяса сирого.
Риба: лосось, скумбрія, хек, сібас. Креветки, червона ікра.
Різні крупи і цільнозернові макарони, оліі, маслини, консерви тунець, печтріски.
Яйця. Дуже багато овочів і зелені різних незалежно від сезону. Фруктів не багато. Творог і витримані сири.
Проста вода, ягоди.
Все, в 90% ми купуємо це все, більше нічого.
Готуємо переважно печене мʼясо/рибу, або тушене з овочами, салати, каші
Як у вас?
Куратор дебошей• 20 мая в 12:40
Не, у нас не так. К сожалению, не любители мяса. Я под настроение люблю рыбу и креветки (но не каждый день), муж вообще не. Пару раз в месяц он может поковырять запеченый стейк лосося, но блинчикам и чизкейку он обычно рад намного больше вот такой у меня мужчина интересный попался). Поэтому периодически что-то пеку сладкое, это он обожает. Мясное едим 1-2 раза в день, но больше потому что надо. Салаты, овощи - да, обязательно каждый день круглый год. Фрукты он не очень ест, я каждый день пару фруктов, ягоды. Ну и мучное, в основном доставка - пицца, равиоли и тд. С весом все ок и у него и у меня.

Квітка Миру• 20 мая в 13:27
Ответ дляАмелі на мілені
А що мало б бути на вихідні?
Борщ і вареники. Супи ви не варите ?
Не прохожу мимо• 20 мая в 15:13
Ответ дляТаракашечка
Представила, як я роками їм лиш печене м´ясо.......Звичайно, шо на вихідні у нас і млинці і піцца, зрази, голубці, м´ясо по- французьки, крученики, роками лиш запечене м´ясо у мене не їдять. Є маса страв, я не аутист, щоб щодня їсти роками одне запечене м´ясо
Готовит кто это разнообразие? Б тоже ела б, а вот готовить не хочу поэтому печеное мясо наше все
Таракашечка• 20 мая в 15:23
Ответ дляНе прохожу мимо
Я готую. Як би мені не хотілось готувати, але щодня їсти одну й ту саму страву я не можу, як і моя сім´я
Таракашечка• 20 мая в 15:27
Ответ дляНовопоштинская
А потім теми як набридло стояти на кухні
А ви думаєте щодня не набридне пекти м´ясо?
Таракашечка• 20 мая в 15:28
Ответ дляВ танке
Ну для мене запечене мʼясо з салатом у порівняні з налисниками та голубцями це теж відпочинок. Бо роботи на 10-15 хвилин. А голубці треба крутити, начинку готувати, соус.
Я не хочу чекати по дві години ввечері поки запечеться м´ясо, мені скоріше зробити пасту, плов, котлет посмажити чи запекти.
Таракашечка• 20 мая в 15:29
Ответ дляВ танке
Щодня? Щодня ви маринуєте шматок м´яса і печете його? Яке м´ясо ви печете?
В танке• 20 мая в 15:30
Ответ дляТаракашечка
Мені навпаки, смажити котлети- каторга, саме на сковорідці. Вже давно роблю в заморозку багато, а потім духовка або аерогриль. Взагалі духовку ніжно люблю за те, що над нею не треба стояти.
В танке• 20 мая в 15:32
Ответ дляТаракашечка
Я не автор, щодня мʼясо не печу. Але роблю це часто. Працюю з дому, після обіду ставлю і вечеря є, поки всі додому прийдуть.
Але для мене субʼєктивно запечене мʼясо- це швидка страва. Бо моїх зусиль там мінімум. Помити- замаринувати- скласти в форму/рукав, поставити в духовку, раз глянути. А от голубці чи котлети, де багато процесів які ти маєш робити і контролювати- довго.

Таракашечка• 20 мая в 15:32
Ответ дляВ танке
Я теж часто запікаю в духовці, але м´ясо- це довго. Його потрібно маринувати, як мінімум 12 годин, потім довго пекти, і так щодня...я просто сама не можу їсти щодня одне й те саме, для чого? Стільки різних страв, а я маю запихатися куском м´яса?
Таракашечка• 20 мая в 15:40
Ответ дляВ танке
Так можна помідорів погризти- теж швидко, щодня, намив- виклав і нехай гризуть.
В танке• 20 мая в 15:49
Ответ дляТаракашечка
А можна дерті насипати. А можна лазанью готувати з нуля три рази на день і меренгу. Кожен готує так, як має час та змогу.
Голодаю• 20 мая в 19:26
Автор, так же, як у Вас, але і фруктів та ягодів споживаємо/купуємо дуже багато. І зараз полегшення по фінансах - своя зелень, влітку восени ще й свої овочі/ягоди.
Готую прості страви, не більше півгодини на готування витрачаю.
Голодаю• 20 мая в 19:27
Ответ дляАмелі на мілені
Там є ягоди хоча ми рідко їмо кавуни
Чому?
Новопоштинская• 20 мая в 19:40
Ответ дляТаракашечка
Я печу або відварюю 2 рази на тиждень. Мені вистачає на 3-4 дні.
автор Амелі на мілені • 20 мая в 19:41
Ответ дляТаракашечка
У вас мʼясо це якийсь тригер чи чому у вас істерика шосту сторінку?
Впораюсь зі всим• 20 мая в 20:36
О лав лав снова дрыщет
Впораюсь зі всим• 20 мая в 21:00
Ответ дляЗяблик протестант
Капец, вот почему гавгав видно под любым анонимом. Хамство из нее прет с первой же минуты
Какая же она тупорылая…
бювет_в_обед• 20 мая в 21:20
Кожен раз одні і ті ж самі продукти?

Таракашечка• 20 мая в 21:33
Ответ дляАмелі на мілені
Тригер на такий чос, який ви пишете
автор Амелі на мілені • 20 мая в 21:34
Ответ длябювет_в_обед
Кожен раз одні і ті ж самі продукти?
Так
автор Амелі на мілені • 20 мая в 21:35
Ответ дляКвітка Миру
Борщ і вареники. Супи ви не варите ?
Варю раз в сто років, суп варити 30 хв, для цього не потрібно вихідний
Якось так і живу• 20 мая в 21:43
Ответ дляЗдохниПуйло
Печене м´ясо ви їсте зранку, в обід і на вечерю? Ну сьогодні у вас печена риба, завтра печене м´ясо і так роками?
Як хоче так і ість, Вас не спитали, болєзноє
Бабка-байкерша• 20 мая в 22:24
Перші страви взагалі не готуєте?
автор Амелі на мілені • 20 мая в 22:38
Ответ дляБабка-байкерша
Перші страви взагалі не готуєте?
Дуже рідко, майже, ніколи хіба борщ хочеться, том ям
Сусановна• 20 мая в 22:45
Ответ дляБабка-байкерша
Перші страви взагалі не готуєте?
Та пише готує якийсь суп за 30 хвилин
рукиЖимолости• 20 мая в 22:51
У меня обычно длинный и разный список продуктов, потому что нас в семье 6 человек, и все едят/не едят очень разное, например только 3е едят рыбу, соответственно рыбное горячее готовиться отдельно бонусом, обычно 2 раза в неделю. Ну и плюс обычно я стараюсь не повторять ужины чаще 1 раза в месяц или больше, за редкими исключениями, когда можно повторить 2-3 раза одно и то же в течение месяца.
Ондатрова шуба• 20 мая в 23:41
Вы прям так отчитались, да ешьте что хотите. И что вы хотите услышать от других, у всех стандартный набор, мясо, овощи, каши, за исключением если кто что не любит.
автор Амелі на мілені • 20 мая в 23:45
Ответ дляОндатрова шуба
Від вас нічого не хочу взагалі
Ондатрова шуба• 20 мая в 23:46
Ответ дляАмелі на мілені
Від вас нічого не хочу взагалі
так вы бы написали от кого конкретно хотите))