Броніки для Моніки• 25 мая 2023
Після ботоксу волосся обламується по довжині. Винен майстер?
Чи волосся не сприймає ботокс?
ЗавЛабСнаб• 25 мая 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Мастер не виноват, это побочный эффект , он у многих
Мастер должен был об этом предупредить
Ондатрова шуба• 25 мая 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мастер должен был об этом предупредить
Нет не должен,
ЗавЛабСнаб• 25 мая 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Нет не должен,
Конечно, он только деньги получить должен))
Заліковий троль• 25 мая 2023
Никогда такого у меня не было, вот последний раз сделала у другого мастера и на концах обламывается поэтому в моем случае зависит точно от мастера.
Снегурочко• 25 мая 2023
Это у многих так, вообще все эти ботоксы, ламинирования часто такой эффект дают
Броніки для Моніки
• 25 мая 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мастер должен был об этом предупредить
Майстер взагалі позиціонувала цю процедуру, як процедуру для відновлення волосся. Мовляв волосся стає більш плотним, захищеним від січення та впливу. З нюансів говорила, що як склад змиється, то повернеться своя структура і мовляв має бути відповідний догляд проф. Рекомендації з доглядом виконувала.
Результат, що волосся стало гіршим ніж «до».
Броніки для Моніки
• 25 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Ботокс, кератин - смерть для волос
То чому всі салону пишуть ботокс відновлення, а кератин випрямлення і можлива шкода? З купою майстрів спілкувалась до процедур.
Горня капучіно• 25 мая 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну ви ж розумієте, що це їх гроші? Ніхто Вам реальної правди не скаже. Я точно знаю, що поважаючі себе в людей салони таких процедур не роблять. Багато хто після цих процедур навіть на фарбування не бере🤷🏻♀️ я так колись повелась на поліровку волосся… майстер відомий, запевнила що все буде супер… з волосся по плечі в мене стало каре, яке я ще дуже довго не могла відростити(((
Апофиозная• 25 мая 2023
Ботокс волос - не восстановление. Это тоже процедура модификации волос, просто не такой силы, как кератин
Вообще, если состав нормальный, они не должны ломаться. Раз ломаются, значит, вам сделали слишком тяжелый по структуре ботокс или же переборщили з температурой утюга при запаивании
Снегурочко• 25 мая 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
А вы туда пойдете, если они напишут правду?))