Неправдиша• 27 мая 2023
Кто с мужчиной одного роста или выше него? Какую обувь носите?(
Я сама 170. Мужчина такой же, наверное даже ниже сантиментов на 1-2. И у меня уже нервишки шалят. Я всегда носила платья, каблуки 13 см, а теперь ищу обувь с минимальной толщиной подошви. Ведь это бред. Теперь никогда не смогу красиво одеваться?
Валерия-6ef9• 27 мая 2023
Я 175, а чоловік 173
Як разом стоїмо, то трохи видна різниця в зрості
Але це нас абсолютно не соромить
Я на розпис взувала туфлі на підборах і була набагато вища нього
Він теж не комплексує
Вже 4 роки разом
Все залежить саме від Вас. Якщо Ви хочете взути туфлі на підборах, то чому б і ні? Не варто думати про те, що подумають інші люди
Найголовніше запитайте свого чоловіка, чи не комплексуватимуть він.
Більшість відповідають що навпаки їм подобається що поряд іде гарна дівчина в сукні і на підборах)
Але це нас абсолютно не соромить
Він теж не комплексує
Вже 4 роки разом
Маурита• 27 мая 2023
Я боса одразу була вища за свого кавалєра на 10 см, а він старший за мене на 10 років. Взувала підбори, не відчували незручностей. Разом були 7 років (це я до того, що не через різницю у зрості розбіглися))))
Мира всем• 27 мая 2023
кто-то сейчас реально носит каблуки 13 см?? куда ни глянь, все вокруг в кроссовках...
ПлюшкамиБалуюсь• 27 мая 2023
Ну на выход в свет оденете 13см, ничиго страшного нет. Или вы каждый день носите каблуки, в наше время то?
Неправдиша
• 27 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ви завжди разом ходите?
Не прям завжди. Наприклад на якусь вечірку, весілля що мені взувати?
Задираю носа• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Те, що вам хочеться
Сиреневенькая• 27 мая 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Оба на каблуках по 13см
А мы пошли дальше - левые ноги у нас на каблуках, а правые - без. При ходьбе сильно сбиваем с толку окружающих. И им даже в голову не приходит создавать из этого проблему
Неправдиша
• 27 мая 2023
У меня без каблуков дискомфорт и комплекс, когда мы идём вместе, а если одену каблуки то это капец
Задираю носа• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Так з цього і потрібно починати, з ваших комплексів, а взуття тут ні до чого
Неправдиша
• 27 мая 2023
Ответ дляЗадираю носа
Але хіба я не права? Чоловік повинен бути вищий за жінку
Неправдиша
• 27 мая 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
у вас комплекс или у него? я б носила то, что хотела
У меня. Он мне говорит что когда увидит меня в платье и на каблуках, а я понимаю что никогда. Я не могу себе этого представить, когда он будет на уровне моей шеи. Разве это нормально?
Аноним НаВсеГда• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
ненормально на такое обращать внимание
Задираю носа• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Ні, ви не праві!
Він вам нічого не повинен!
Відстань від нього, знайдіть собі того, хто повинен з ростом 190.
А цьому чоловіку не псуйте життя через свої комплекси
Він вам нічого не повинен!
Пилосмок працює• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Нічого собі! Ще і це повинен
?
Задираю носа• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Як же вас шкода, скільки тарганів у вас в голові ((
А більше шкода вашого чоловіка, навіщо йому таке?)
Неправдиша
• 27 мая 2023
Ответ дляВалерия-6ef9
Я 175, а чоловік 173
Але це нас абсолютно не соромить
Він теж не комплексує
Вже 4 роки разом
Але це нас абсолютно не соромить
Він теж не комплексує
Вже 4 роки разом
Читаю і розумію Вас. Але хочеться плакати, коли я себе представляю на каблуках поряд з ним.
Пи Пи Пилюля• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Согласна
Пилосмок працює• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
С этого места стратегически лучше вид в декольте :)
Как говорит мой муж буду идти рядом и думать что вот это все ’мое!!!!’ вместе с каблуками и остальной фигурой
Пи Пи Пилюля• 27 мая 2023
Ответ дляЗадираю носа
Ще одна
Шо ще одна? Мужчина рядом должен быть выше, сильнее. С таким спокойно и комфортно. Это база.
double-mama• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Ніхто не повинен бути вищим або нижчим. Це комплекси у вашій голові псують вам життя.
Мій зріст 192, усі мої кавалери і 2 чоловіки були нижчими. І всі вони захоплено дивились ,коли я йду на підборах, бо не тішитись нескінченними ногами і надзвичайною вродою просто неможливо
Заела_пластинка• 27 мая 2023
Я спокойно ходила на каблуках, причём всегда держал меня за руку и шёл рядом с гордо поднятой головой 😀
Валерия-6ef9• 27 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
У мене спочатку теж були іноді думки, що всі диш на нас дивляться
Але потім я побачила дівчину, яка на голову вище свого хлопця і вони були такі щасливі і закохані, що я вирішила забити на все і жити щасливо
Чомусь, у нас всілякі стереотипи закарбовуюттся ще з дитинства 😩
Неправдиша
• 27 мая 2023
Ответ дляВалерия-6ef9
Ви праві.