Люблю пиво• 27 мая 2023
Замуж за военного
Вышли бы сейчас?провстречались год
Я склоняюсь к браку после окончания военных действий,он хочет сейчас расписаться
Миссис Буркул• 27 мая 2023
Ответ дляСпілий баклажан
У мене уже другий чоловік- військовий.
Вийшла б, звісно, якщо є почуття.
З матеріальної точки зору це зараз найбільш забезпечена верства населення)))
Вийшла б, звісно, якщо є почуття.
Дуже смішно. У сестри чоловік військовий, вся його і її зп уходить на спорядження, їжу, ще й ми з чоловіком допомагаємо. Але він на нулі, там затрати великі на усілякий захист
Люблю пиво
• 27 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Да.сказала бы прямо.и никакие деньги мне не нужны
Т.е.сейчас , когда он в таких условиях- сказали бы?
Техпаспорт на медузу• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Я да.а как вам лучше,решать вам,зачем вам мое,или остальные мнения чужих людей
Ms. Анонимная• 27 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Богатой вдовой. 15 лямов
Та й навіщо вони потрібні без чоловіка?(
Миссис Буркул• 27 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Для декого чоловік для галочки і живуть як кіт з собакою, тому для них не постає таке питання
Ms. Анонимная• 27 мая 2023
А що ви маєте на увазі під військовий? Той, хто навчався і до війни був проф військовим? Чи вчорашній менеджер, вчитель, тракторист, айтішники, дизайнер і ТД?
Руда ліса• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю пиво
А если есть несовершеннолетние дети и родители?
Делится в процентном соотношении. Даже детям от разорванного брака причитается
Коко На Страже• 27 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ну у меня муж не военный. И не все замуж по любви выходит, много корыстных. Может кто-то и надеется, что муж не вернется
Не рахую, а вважаю• 27 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не рассматриваю военного как партнера для брака.в случае чего,я за инвалидом ужаживать не готова,и терпеть ментальные поствоенные нюансы тоже
Ну так, разводиться женщинам разрешено, если что. Главное хочешь ли ты сама замуж за этого мужчину. Странный вопрос...
Люблю пиво
• 27 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Второе,я писала выше,начали встречаться когда он не был на войне и не был военным.....
Техпаспорт на медузу• 27 мая 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Ну вообще радоваться деньгам за чью то жизнь верх убогости и низости.нормальный человек не захотел бы денег даже за жизнь чужого ассоциального бомжа
Ms. Анонимная• 27 мая 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Я досить черства людина. Але вийти заміж з розрахунку що його вб´ють і я отримаю 15 лямів? Ні, дякую. Мені ті гроші не потрібно . Це при тому, повторюся , що я черства та меркантильна людина
Техпаспорт на медузу• 27 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Каждый человек пусть сам для себя решает
Ms. Анонимная• 27 мая 2023
Ответ дляРуда ліса
А сенсі ’ даже тим дітям’? Вони такі ж діти для папи як і в інших шлюбах
Спілий баклажан• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Т.е.он резко мне начнет материально помогать?
Пысы: я работаю,свои вопросы закрываю
Якщо він не допомагає зараз, то може і не почне))
Це ж від людини залежить.
Руда ліса• 27 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Все дети одинаковы.Автора интересует, що ей за это будет, расписала. Коллега погиб, сумма распределилась на детей от двух браков, жену и родителей.
Спілий баклажан• 27 мая 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Це залежить від частини, на жаль.
Мій тисяч на сто зразу з однієї зп купив спорядження, все решта закриває частина повністю, те, що купував- це просто бажання мати щось краще, або те, чого не видають ( екш камера, планшет для дрона)
Миссис Буркул• 27 мая 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Це залежить від частини, на жаль.
На жаль( в чоловіка сестри все за свій рахунок. Навіть коли їхали на 0 то паливо в машини за свій рахунок заправляли
Спілий баклажан• 27 мая 2023
Ответ дляРобот Вертер
Як можна думати про гроші у такому випадку? Ці гроша вони зароблять каторжною працею, якщо що і ціною свого життя.
Тут ще мається на увазі повний соц. пакет.
Мені з першим чоловіком військова частина гроші за оренду житла повністю компенсувала , наприклад, його матері дали знижку на комуналку , бо військовий у житлі прописаний.
Але це було 5 років тому, хз як зараз.
Спілий баклажан• 27 мая 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Це дно взагалі і командирів частини на палю треба.
Накладні мюслі• 27 мая 2023
Нет, я бы не связывалась с военным. Пусть сначала вернется живым и со здоровой головой.
Люблю пиво
• 27 мая 2023
Ответ дляФсеСама
Категорично ні, я не сприймаю цю професію для створення сім´ї
После окончания военных действий он вернётся домой и не планирует всю жизнь быть военным.
Тут суть,что он прямо сейчас хочет расписаться,я обьясняю- вернёшься и будем потом решать,я его жду,нигде не гуляю,ни с кем не общаюсь,хочу принять такое решение после возвращения его
Миссис Буркул• 27 мая 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Згодна шо дно. Просто це до слова. Бо ті хто далек від цього думають шо військові в шоколаді, отримують 100к і витрачають на свої забаганки, на родину і тп. У багатьох рожеві окуляри.
Руда ліса• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Так в чем ваш вопрос? Чем вам то, что он военный не нравится?
Руда ліса• 27 мая 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Але це було 5 років тому, хз як зараз.
Сейчас поднайм не компенсируют, сама военная, скидка на коммуналку есть.
ФсеСама• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Для мене це ні однозначно
Люблю пиво
• 27 мая 2023
Ответ дляРуда ліса
Я не говорила,что мне нравится!!!не нужно на белое чёрное!!!
Интересовало,кто именно сейчас узаконил отношения...интересовало,почему не дождаться возвращения, нормально расписаться и строить совместную жизнь,планы
Спілий баклажан• 27 мая 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Мій чоловік отримує більше 120к, але дійсно левова частка йде на вдосконалення: кращі навушники, кращі окуляри, вищий ступінь захисту броніка.
Не бідуємо і слава Богу, головне, що він буде у порядку.
Люблю пиво
• 27 мая 2023
Ответ дляФсеСама
Для мене це ні однозначно
Объясните пожалуйста Вашу мысль