Бешене сарі• 27 мая 2023
Порадьте чистку обличчя для підлітка
Доньці 12 років, багато чорних цяток і дрібних прищиків. Почала комплексувати і просить зводити на чистку до косметолога. А я собі тільки ультразвукову іноді роблю, взагалі в них не розбираюсь. Що буде ефективним?
Непереможна• 27 мая 2023
Вы бы сводили к дерматологу. Возможно, можно обойтись подбором лечебных средств и косметики. Я недавно водила дочку, назначили Эффезел и средства ухода
Міняйловна• 27 мая 2023
Якщо хто знає, порадьте з власного досвіду дерматолога для підлітка в Києві.