траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
FluffuRana• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Ух, як я попала!!!!! Я знала, що це теж вас не обійшло 😆😆😆
Strelka_007• 28 мая 2023
Ответ длямилана1
Или у меня в ушах уже жужжит или летает кругами где то с’ука
Його важко не почути, в нас прямо над дахом кружляло, падло, сьогодні ((
Ответ дляНиколь1986
А не пишет когда писять можно и спать?
Пока только письнуть , не спать..
’пока можно Киеву выдохнуть
но только на время, есть ещё мопеды в сторону города
также угроза по мопедам 👉 Киевская, Житомирская, Черновицкая, Тернопольская, Хмельницкая, Ровенская области
’пока можно Киеву выдохнуть
Татьяна-bfd8• 28 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Мабуть, з прихильників теорії заколотів.
Це дуже зручно все що відбувається у світі списувати на кукловодів, що чіпають за ниточки, а ми типу ´безсилі´ щось змінити. Тиха гавань для фаталістів.
ПС: щеплення від ковіду я собі теж не робила, але чисто з прагматичних міркувань.
Ирина-bbd0• 28 мая 2023
Ответ дляAndrianaB
У меня челюсть стучит остановить не могу, не то что руки
Давайте я Вас мысленно обниму!!!!🥰🤗
Всё будет хорошо.честно!
Ukraine my home• 28 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Який разок? А тоді коли на кільц-вій в будинок влетів уламок? В ту ніч теж *опа повна була!
Да я ходила утром смотрела
Санта-Алла• 28 мая 2023
Ого щось пронеслося над домом. Вперше таке.
Зачинила вікна, двері в ванну, сиджу в самій ванній закутана, а так чути було (((((((
Rosa Blanca• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Кличко
Наразі наслідки атаки дронів:
у Печерському районі сталася пожежа на даху девʼяти поверхового будинку.
У Соломʼянському- уламком дрону пошкоджений 3-й поверх 7 поверхової будівлі.
Також рятувальники ліквідовують пожежу на підприємстві в Голосіївському районі.
Наразі наслідки атаки дронів:
Блін, 3й безпечний поверх... Короише, немає таких, всі в рівних умовах
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
Ответ дляМатусік
Дівчата, наче ще 2 мопеди і все
Пишут, что еще летят....
Rosa Blanca• 28 мая 2023
Ответ дляmax2013
Ой, написав,що поки Київ може видихнути
Не знаю як хто, я взагалі дихаю через раз
Дружба2016• 28 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Если есть - капли Барбовал. Они снимают желудочные спазмы
Корвалола точно допоможе, провірено на собі і рідних і не один раз