траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
Rosa Blanca• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Смотря, как дом стоит.
И сколько дронов
Это массовая как на Нг. Те 5-10 Дронов через Киевшина и не ощущали. Но тут запад Укоаина краснеет тоже. Из много и тянутся
И сколько дронов
На НР не була в Києві, була в ЦУ, тільки в шоці читала, що тут було. Є якась статистика про безпечні місця. Це місце коло ліфтової шахти між 2 і 4 м поверхами. Але воно літає де хочеш.
Olesya Kim• 28 мая 2023
Ответ дляmanu1
Лежу тут в кровати и думаю, есть конечно большой плюс в алкоголе вечером, я так даже пару тревог проспала
Я тоже так думала, пока рядом ракеты не приземлились, а я в зюзю
Ответ дляLudaSHS
Мой дрыхнет
Спросил что это , говорю -пво дроны сбивает, он и уснул . Но я сама некипишная. Не передаю посыл, и энергию. Видит, мама спокойная.
Ну у нас очень шумно , такое не прокатит . Хотя год малая спала ночью и не слышала . Байрактары все изменили . Теперь реагирует на все
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
З Київської () області заходять до Києву (), буде робота ППО, не панікуємо
ㅤ ()
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ ()
ㅤ ()
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ ()
english book• 28 мая 2023
Ответ дляk1488
Скажіть чайнику, оці всі ракети, якими збивають дрони… якщо не зіб‘ють, мимо, то куди потім та ракета дівається? Вони якісь спеціальні, типу самоліквідуються якось???
Так, самоліквідуються через певний час після промаху.
Strelka_007• 28 мая 2023
Ответ дляHeksa
Знову Хмельницький((((
Хочу вірити, що вони з минулого разу зробили орг.висновки і сьогодні більш готові.
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Скільки ж вони їх сьогодні запустили? ☹️
Наверное не меньше сотни. Твари!
Strelka_007• 28 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Так, повна дупа тут була на НР. І вдень, і ще потім вночі.