Околовита• 28 мая 2023

Чи зможу я виписати свою дитину зі свого житла до покупки нової квартири?

Ситуація наступна: хочу продати двушку і купити трикімнатну квартиру. Консультуватимусь з юристом пізніше. Але от цікаво, чи зможу я виписати свою дитину, грубо кажучи внікуди, щоб продати спочатку двушку, а потім вже купляти більшу і туди прописувати себе і дочку?
Можливо, хтось зтикався-розкажіть.
Библиотекарь• 28 мая 2023
В никуда нет, вам нужно идти на комиссию чтобы выписать ребёнка, они не разрешают выписать без одновременной прописки и это правильно

автор Околовита • 28 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Жесть… як же люди житло міняють( не маючи одразу всієї суми…
Бабо-лебідка• 28 мая 2023
Вроде как через опекунский можно на какой то промежуток времени. С распиской, что обязуетесь прописать через...
Жена брата Админа• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Та роблять так аж бігом.
автор Околовита • 28 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Та роблять так аж бігом.
Як?
Задолбулька• 28 мая 2023
Звичайно можна виписати, якщо дитина не власник житла. Тут такі дурниці придумують
Русланка з гілки• 28 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Та роблять так аж бігом.
Не роблять так , не видумуйте , я виписувала дитину і зразу прописувала ще в одну свою ж квартиру , але я єдиний опікун, якщо є батько , то в нього ще потрібно брати дозвіл на виписку дитини і на прописку .

KsjuVers• 28 мая 2023
Можна зробити, як не підскажу,але сусідка з 2 дітьми продавала 2к,кв,а купляла більшу.Вона казала,що так можна,коли наперед є вже домовленість,тобто є вже квартира для покупки,площа повинна бути більша,або така сама,але не менша.
Стрекозей• 28 мая 2023
Выписывала в 2021 году 2 своих детей через цнап. Без приключений, подала заявление и выписали. Никаких опекунских и тп.
автор Околовита • 28 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Точно - ні. Була вже в ситуації зі старшими дітьми - виписували в до баби з дідом, поки батько житло не купив. Зараз варіантів куди тимчасово виписати нема взагалі. От я і підвисла
Стрекозей• 28 мая 2023
Никаких данных о новом жилье не предоставляли.
автор Околовита • 28 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Без одночасної перереєстрації за новим місцем проживання?
автор Околовита • 28 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
А яке місто?
Стрекозей• 28 мая 2023
Без. Они так и остались непрописанные. Купили, ремонт, а потом война
Стрекозей• 28 мая 2023
Харьков
автор Околовита • 28 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Харьков
Дякую за інфу. Щасти вам!
Стрекозей• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Дякую за інфу. Щасти вам!
И Вам :)
Задолбулька• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Просто виписала дітей в ЦНАПі , взагалі ніяких проблем
Маурита• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Автор, если ребёнок - не собственник, свободно сможете выписать. Если собственник - только через опекунский

автор Околовита • 28 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Дякую, а яке місто. Бо моя ситуація була ще в 2016 році-не в курсі як воно зараз
автор Околовита • 28 мая 2023
Ответ дляМаурита
Моя дитина. Я власник. Купувала квартиру до появи дитини.
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Это только если ребенок владелец части.
Клевотница• 28 мая 2023
а чому ви з юристом консультуватиметесь пізніше?
хочете тут про ’комісії’ читать усяку маячню?
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Спокойно.
Я выписала двоих детей на придуманный адрес в другой области. Никаких проблем. Дети уже два года нигде не прописаны.
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Маурита• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Точно можно выписать без прописки в другом месте. За последние три года делала так два раза
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Аналогично
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляМаурита
Маурита• 28 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Харьков
Тоже Харьков, но можно в любом, законодательство в стране одно.
автор Околовита • 28 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Ну бо я ще нічого навіть на продаж не виставляла. Юриста «в темі» от прям зараз під боком нема.
На комісії була особисто - в 2016 році
Тому і питаю тут, може щось змінилось