Карамелька• 28 мая 2023
Стара людина майже не ходить
В цілому то і є суть питання.
75 років, погано ходить бабуля
Може масажі треба?
Аналізи здавали - в нормі все
Проблем з серцем немає ( при яких Массаж заборонено)
Порекомендуйте що придумати
Може процедури якісь
75 років, погано ходить бабуля
Може масажі треба?
Аналізи здавали - в нормі все
Порекомендуйте що придумати
Може процедури якісь
Директор Пляжу• 28 мая 2023
Це вік називається. Може, їй треба якійсь допоміжні засоби для руху ( тростина або ходунки)
Так точно!• 28 мая 2023
не ходить тому, що
- нема сил
- болять сустави
- варікоз та ін.судинні проблеми
- гіподінамія
- інше?
Що ваша бабуся говорить, чому не ходить?
- нема сил
- болять сустави
- варікоз та ін.судинні проблеми
- гіподінамія
- інше?
Голубая фишка• 28 мая 2023
Сусідка моя на дачі кожного дня там порається,грядочки робить, бур´яни поле,все засаджено в неї,їй 75 років,при тому,що має клапан штучний у серці десь не менше 15 ти років. Думаю,що для старості рано,щоб так вже й не могти ходити. Мама моя в 80 ще картоплю в селі копала.
БлинчикБезСметанки• 28 мая 2023
Я замітила що більшість людей похилого віку притворяються. Мої сварки і батьки так і сказали, що вони вже старі, коли родилась моя дитина (їх перша внучка). А ті хто кричав у все горло та крехтав, що вони старі то навіть були далеко не пенсійного віку.
Їм аби лежати, а бігай над ними порхай... А тільки но ти за двері, то вони ноги в руки на роботу побігли, з друзями застілля-горілка... Ну таке. Минуло з того часу 12 років. Ніхто з них не проявив власного бажання побути з внуками, погуляти з ними.
Безлім на все• 28 мая 2023
Ответ дляМуууумие
Це старість
Яка старість? 75 років це нормальние вік і якщо не має захворювань людина бігає ще ого-го-го.
Безлім на все• 28 мая 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Боже, скільки у Вас образи всередині. Відпускайте, а то Вам буде важко жити з цим.
БлинчикБезСметанки• 28 мая 2023
Ответ дляБезлім на все
Я не ображаюсь. Я їм те саме скажу, коли їм прийде час.
Муууумие• 28 мая 2023
Ответ дляБезлім на все
Цілий букет в такому віці
Якось так і живу• 28 мая 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Типова ситуація.
Настає час і людина просто каже ’все, я стара, мені все важко, ходити не хочу’ а насправді це суто психологія, бо можна і себе жаліти і іншими маніпулювати
Карамелька
• 28 мая 2023
Ответ дляТак точно!
не ходить тому, що
- нема сил
- болять сустави
- варікоз та ін.судинні проблеми
- гіподінамія
- інше?
- нема сил
- болять сустави
- варікоз та ін.судинні проблеми
- гіподінамія
- інше?
Болять ноги і суглоби і наче кості
Карамелька
• 28 мая 2023
Вона хоче.
Ходить на город, там падає і через те що ноги нп може згибати- не може встати і лежить по 2-3 години поки хто знайде ( по камерам видно, вона увесь час намагається встати, не лежить і чекає)
Так точно!• 28 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Болять ноги і суглоби і наче кості
тобто там може бути артроз, ревматизм та інші захворювання суглобів. треба ревмопроби та знімки суглобів. поки що може палицю або ходунки придбати?
Прокачую сідниці• 28 мая 2023
В селах такие бабули на огороде полдня, а в городе уже не ходят. Малоподвижный образ жизни, и атрофирование мышц.
Виниловая пластинка• 28 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Вона хоче.
Проверьте у невролога, может мрт сделать. Давление нормальное?Могут быть последствия пропущенного инсульта. У свекрови думали гипертонический криз и микроинсульт, пролечили, вроде как ничего такого, но ходить стала с палочкой, ноги немного заплетались иногда. А когда начала вот так падать и лежать, сделали мрт, и оно показало, что неск месяцев назад был инсульт. Просто ноги болят это одно, а когда человек падает это уже посерьезней что-то.
loveagain05• 28 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Вона хоче.
Атеросклероз (((((
Елена 1919• 28 мая 2023
И массажи и неспешные прогулки с кем то под ручку,чтоб мышцы постепенно нагружать.это если никаких заболеваний
БлинчикБезСметанки• 28 мая 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Типова ситуація.
Швидше схоже на якусь байдужість, бо 4 людей відразу так заявили, що вони вже старі і їм ніхто не допомагав (брехня точна, їм їх батьки допомагали і сильно знаю точно), а ці громадяни відразу проявили свою любов до першої внучки. Звичайно, я бачу як діти мої із заздрістю дивляться як інші бабусі і дідусі гуляють та дбають про своїх внуків.. А в них були 50-55 літні люди, які притворилися старенькими.