месяцкие• 28 мая 2023
Где дешевле купить патчи rosy drop?
И так цена кусается….
месяцкие
• 28 мая 2023
Ответ дляВ шоколаде
Нигде. Единственное скидки у них бывают
На каком сайте?
Рекламама• 28 мая 2023
У них знижки бувають пару разів на рік, треба відслідковувати. Але якщо вам не принципово сами їх ( я особисто взагалі не розумію ціни цієї косметики, вона дуууже завищена) , подивіться на патчі Spa treatment, вони в 2 рази дешевше, але більш дієві і мають кращий склад. Це з тих, що представлені в Україні японських якісних патчів.
месяцкие
• 29 мая 2023
Ответ дляРекламама
Мне косметолог « прописала»
месяцкие
• 29 мая 2023
Ответ дляРекламама
Спасибо
Рекламама• 29 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Мне косметолог « прописала»
Японські бюті-спеціалісти дуже скептично ставляться до продукції Розі дроп. А у нас їх дуже «розкрутили», ще й із захмарними цінами.