Може хто брав взуття подібного плану в Сінсей. Що воно з себе представляє, носибельне? Дякую
Вся така шо куди там• 29 мая 2023
Я брала подобные девчачьи дочке в прошлом году, хватило на 2 мес, потом лопнули поперек подошвы. Если по скидке за 300 грн, то две пары покупайте))
lisenok_8282• 29 мая 2023
вчора в Сінсей бачила подібні, але дівчачі. Всередині устілка з якоїсь гладкої тканини. Відразу перехотілося купляти.
MarinaR789• 29 мая 2023
я купувала кілька разів і собі та дитині. мені не подобається якість. за теж гроші можна купити forever-21, я замовлю тут , у нас в місти ще не працує. відмінна якість.