Не стесняюсь• 29 мая 2023
Бачимося коли зручно йому
Знайомі 3 місяці, останнім часом бачимося тільки тоді, коли йому зручно, мої пропозиції зустрітися, в основному, відхиляються, він сам пропонує, коли може. Ви би пробували надалі спілкуватися?
МеняАЖтрусит• 29 мая 2023
Нет, не пробовала бы, это странно что ваша инициатива им игнорируется и он решает когда именно ему удобно, может он женат.
Тримаю свічку• 29 мая 2023
Ну ви ж і самі розумієте що це не правильно. В даному випадку ви залежні від нього. А що вам з таких стосунків?
Явно ж він з вами не рахується, не поважає вас. Коли кине вас будете самі себе зневажати, бо все розуміли і нічого не зробили.
Міняйте тактику або кидайте його
Не стесняюсь
• 29 мая 2023
Дівчат! Не одружений. Ми на етапі знайомства, прогулянок. Відносин ще немає.
Бяки-козяки• 29 мая 2023
Ответ дляНе стесняюсь
У Вас 3 месяца этап знакомства, а не отношений ?
Ну секс то я так полагаю есть.
Тогда что для Вас отношения?
Ну секс то я так полагаю есть.
Тогда что для Вас отношения?
Аміна-2506• 29 мая 2023
Может очень занятой человек. Я когда встречалась, тоже сама выбирала время встречи - было очень мало свободного времени.
Кумедна• 29 мая 2023
Автор, сори за вопрос не по теме. Девочки, как создать тему на советчице? После обновления сайта не могу найти
Не стесняюсь
• 29 мая 2023
Ответ дляКумедна
зверху зправа значок теми з плюсиком
Качка в тапцях• 29 мая 2023
Я б спеціально казала, що не можу тоді коли він хоче, нехай знаходить час коли можу я. Не знайде, тоді не дуже хоче мене бачити, а такий чоловік мені дарма не треба.
Не стесняюсь
• 29 мая 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Дякую!
Кашка-маняшка• 29 мая 2023
Ответ дляКумедна
Не стесняюсь
• 29 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Міняйте тактику або кидайте його
Яку б тактику ви обрали?
Из Кукуева я• 29 мая 2023
Если вы ещё не спите, то нормально. Он предлагает, когда ему удобно. Вы соглашаетесь, если вам удобно тоже. Если нет, то предлагаете другое время.
В чём проблема? Это пока этап знакомства и узнавания, он ещё не влюблён, чтобы всё бросать ради вас.
Он же не говорит ’или так, или никак’.
А если бы речь шла о том, что вы встречаетесь для секса, когда ему удобно, и больше ничего и никакие ваши пожелания не учитываются, тогда да, проблема
Он же не говорит ’или так, или никак’.
Не стесняюсь
• 29 мая 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Он же не говорит ’или так, или никак’.
Дякую вам!
Конфиденциальность• 29 мая 2023
Якщо Вам некомфортно, якщо Ви відчуваєте, що Вами нехтують, то треба завершувати спілкування.
Зараз його комфорт і його умови важливіші Ваших. Так може бути і надалі.
Чи треба Вам він винятково на його умовах...
Не стесняюсь
• 29 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Дякую вам!
Малинка• 29 мая 2023
Ответ дляНе стесняюсь
І не треба воно Вам.
Не витрачайте, даремно час.
Не стесняюсь
• 29 мая 2023
Дівчата, ви супер. Завжди допомагаєте включити голову. Дякую кожній!