Не стесняюсь• 29 мая 2023

Бачимося коли зручно йому

Знайомі 3 місяці, останнім часом бачимося тільки тоді, коли йому зручно, мої пропозиції зустрітися, в основному, відхиляються, він сам пропонує, коли може. Ви би пробували надалі спілкуватися?
автор Не стесняюсь • 29 мая 2023
Дівчат, уточнення. А як він активується - щоб ви робили..?

Семенівни сусідка• 29 мая 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Дівчат! Не одружений. Ми на етапі знайомства, прогулянок. Відносин ще немає.
Откуда вы знаете, что не женат? Сейчас даже в паспорт не ставят штамп. Запомните,если ему не всегда нужно,значит у него секс есть где-то ещё. Ну и просто для прогулянок мужчина не будет встречаться, если не вилити секс в перспективе.
Кумедна• 29 мая 2023
Ответ дляКашка-маняшка
фото
Спасибо
Кумедна• 29 мая 2023
Ответ дляНе стесняюсь
зверху зправа значок теми з плюсиком
Спасибо
Єдина Країна• 29 мая 2023
Елки… ее отшвыривают уже как могут, если на все ее предложения встретиться отвечают отказом, а она еще вопросы задает….
Тримаю свічку• 29 мая 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Яку б тактику ви обрали?
Мій досвід показує що треба йти і не маятись, якщо хочеш нормальних стосунків.
Але якщо хочеться позабаіитись то можна не відповідати на дзвінки і повідомлення, відміняти зустріч, яку він призначив за 20 хв
автор Не стесняюсь • 29 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Зрозуміла вас