29 мая 2023

Віза Канада

Доброго дня ! Підскажіть хто подавався сам на візу ви відслідковували статус заяви після здачі біометріі по трекінг номеру через сайт https://www.vfsglobal.ca/IRCC-GPTWave1/Track/Index... ?
Без образів 29 мая 2023
Нет, на сайте Канады в личном кабинете
автор Yana1915 29 мая 2023
Ответ дляБез образів
Нет, на сайте Канады в личном кабинете
Дякую , бо перевіряла спочатку на цьому сайті писалось що знаходиться в дорозі , а зараз пише, не має такого номеру
Без образів 29 мая 2023
Вы уже паспорт отдали?
автор Yana1915 29 мая 2023
Ответ дляБез образів
Вы уже паспорт отдали?
Ні нам ще не прийшов лист чи подавати чи ні , ми біометрику здавали більше місяця назад
Без образів 29 мая 2023
Ответ дляYana1915
Ні нам ще не прийшов лист чи подавати чи ні , ми біометрику здавали більше місяця назад
Тогда только в личном кабинете, ждите, муж уже 2 месяца ждёт, а мы с дочкой за месяц полностью оформили и получили и визы, вам должно прийти письмо, что ваша биометрия действует 10 лет, а потом что вам одобрена виза, а потом письмо что дана
автор Yana1915 29 мая 2023
Ответ дляБез образів
Тогда только в личном кабинете, ждите, муж уже 2 месяца ждёт, а мы с дочкой за месяц полностью оформили и получили и визы, вам должно прийти письмо, что ваша биометрия действует 10 лет, а потом что вам одобрена виза, а потом письмо что дана
Дякую , лист що біометрія діє 10 років прийшло коли ми ще здавали біометрію , потім тихо :(