Нужен сериал интересный, чтобы с мужем по вечерам смотреть
fruhling007• 29 мая 2023
Додивилась останні сезони Firefly Lane, Working Moms, Mrs Maisel. Тепер теж шукаю наступний.
HelloKitty18• 29 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Смотрим по ночам сериал - ПВО / шахиды / ракеты. Сегодня был дневной просмотр триллера
Щось цей серіал затягнувся.
elenanestere• 29 мая 2023
Ответ дляFresh
Чесно сама не знаю, я взагалі дуже здивувалась що мені він так зайшов🤷🏼♀️
І в мене «І мертві підуть» в укр перекладі Ходячих - найулюбленіший. Тільки закінчила 11 сезон. Теж в пошуках серіалу