Яна-26e3• 29 мая 2023

Скажіть будь ласка через скільки часу після оформлення впо надходять кошти?

Андрій КО• 29 мая 2023
Доброго дня мамі оформили через дію ще в лютому ,виплат ще не було

Danon4ik85• 29 мая 2023
Оформляла через Дию, пришли чуть больше чем через месяц (и то я думаю, это из-за того что сейчас большие задержки). Подруга оформляла через ЦНАП- пришли почти через такое же время
автор Яна-26e3 • 29 мая 2023
Дякую) я також оформила через дію місяць пройшов ще немає
Natabond76• 29 мая 2023
Рік потому оформила, так нічого і не отримала ні на себе, ні на дитину. Забила і забула