Бокс-орун• 30 мая 2023
Відновлення
Привіт. Що вам зараз приносить задоволення, від чого ви надихаєтеся, як відновлюєтеся? Такі складні часи, що поганого, на жаль, більше, ніж хорошого. Але ж жити треба далі і десь брати ту енергію.
Залізна тьотя• 30 мая 2023
Вечерние прогулки, немного спорт дома, здоровая и вкусная еда, маленькие поездки куда-то
Как_б_не_так• 30 мая 2023
Ранкова зарядка, молитви, медитація, прогулянка по парку перед сном, ванна з піною, чай зі солодким смаколиком)
Хочу в БАНю• 30 мая 2023
Суши, книги, прогулки в любимых местах, смотрим фильмы с подругами. Это именно то, что даёт разрядится и отдохнуть