truedp• 30 мая 2023

Отримання декретних виплат не за місцем реєстрації

Добрий день. Я фоп 3 група, зареєстрована в Дніпрі, наразі перебуваю у Львові. ВПО не оформлювала.
Цікавить питання стосовно допомоги по пологам та декрету. Конкретно зараз займаюсь питанням оформлення допомоги (близько 30 тис грн- розрахованої відповідно до мін.сплати ЄСВ), наскільки прочитала - то треба звертатить в соц.страх за місцем реєстрації.
Питання, чи можна оформити цю виплату в будь якому іншому відділенні соц.страху або віддалено? хто як, вирішував це питання, поділіться досвідом.
Каяспер• 30 мая 2023
Не в соцстрахі, а в пенсійному фонді зараз виплачують. Заявка тільки електронно подається через сайт ПФ.

Краля-Галя• 30 мая 2023
У меня аналогичная ситуация, все подается в электронном виде в пф
Анна__1985• 30 мая 2023
Здравствуйте , идете оформляете ВПО и Вам там по месту временной регистрации оформят детские .Я так оформляла в феврале .
Кристина-5519• 31 мая 2023
Ответ дляКаяспер
А для непрацюючих не підкажете? Потрібно особисто звертатися?
Каяспер• 31 мая 2023
Ответ дляКристина-5519
Не підскажу. Можливо відділ соцзахисту? Треба погуглити. Але там сума геть мала буде.
Каяспер• 31 мая 2023
Ответ дляКристина-5519
https://fakty.com.ua/ua/ukraine/ekonomika/20230529....
автор truedp • 01 июня 2023
Ответ дляКаяспер
дякую, можливо маєте силку, де є інструкція? мова йде саме про дородові виплати, а не про народження малюка.

автор truedp • 01 июня 2023
Ответ дляКраля-Галя
підкажіть яка назва запиту?
автор truedp • 01 июня 2023
Ответ дляАнна__1985
якщо оформлювати ВПО для ФОП, то потрібно змінювати всі рєстраційна данні, що не вартує того
Каяспер• 01 июня 2023
Ответ дляtruedp
Це звичайний (майже) лікарняний. Заходите на сайт ПФ через свій ключ, портал електр.послуг- розділ заяви-розрахунки. Формуєте свою заявку. Я бухгалтер, це роблю для найманих осіб. Для ФОПа ніколи не робила, там є свої якісь нюанси, додаткові документи. Можете зателефонувати в свій ПФ, вони нормально консультують.
Каяспер• 01 июня 2023
https://portal.pfu.gov.ua/
автор truedp • 08 июня 2023
Ответ дляКаяспер
дуже вам дякую за відповідь!