Добрий день. Я фоп 3 група, зареєстрована в Дніпрі, наразі перебуваю у Львові. ВПО не оформлювала.
Цікавить питання стосовно допомоги по пологам та декрету. Конкретно зараз займаюсь питанням оформлення допомоги (близько 30 тис грн- розрахованої відповідно до мін.сплати ЄСВ), наскільки прочитала - то треба звертатить в соц.страх за місцем реєстрації.
Питання, чи можна оформити цю виплату в будь якому іншому відділенні соц.страху або віддалено? хто як, вирішував це питання, поділіться досвідом.
Каяспер• 30 мая 2023
Не в соцстрахі, а в пенсійному фонді зараз виплачують. Заявка тільки електронно подається через сайт ПФ.
Анна__1985• 30 мая 2023
Здравствуйте , идете оформляете ВПО и Вам там по месту временной регистрации оформят детские .Я так оформляла в феврале .
Кристина-5519• 31 мая 2023
Ответ дляКаяспер
А для непрацюючих не підкажете? Потрібно особисто звертатися?
Каяспер• 31 мая 2023
Ответ дляКристина-5519
Не підскажу. Можливо відділ соцзахисту? Треба погуглити. Але там сума геть мала буде.
Каяспер• 31 мая 2023
Ответ дляКристина-5519
.
Каяспер• 01 июня 2023
Ответ дляtruedp
дякую, можливо маєте силку, де є інструкція? мова йде саме про дородові виплати, а не про народження малюка.
Це звичайний (майже) лікарняний. Заходите на сайт ПФ через свій ключ, портал електр.послуг- розділ заяви-розрахунки. Формуєте свою заявку. Я бухгалтер, це роблю для найманих осіб. Для ФОПа ніколи не робила, там є свої якісь нюанси, додаткові документи. Можете зателефонувати в свій ПФ, вони нормально консультують.
Ответ дляКаяспер
дуже вам дякую за відповідь!