Точно потрібна седація, тому клініка , без зачісок, треба тупо побрити
Кукарикуууууу• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
11 років дамі, плювать хотіла на всіх кінологів, ветеринарів, грумерів і всих хто порушує її кордони, особливо з ножицями, щітками і шампунями
Седация в 11 лет ради стрижки,вы не боитесь за жизнь собаки?Можно одеть намордник и стричь.
Ответ дляКукарикуууууу
ні не можна, здоров´я ок, шукаю саме вет клініку, щоб це робив ветеринар , той що стриг минулого року, в цьому відмовився , там реально роботи капець, а вона і крізь сон намагалася його з´їсти
ЗаведУющая• 31 мая 2023
Ответ дляФайна цьоця
Дивлюсь на сусідську таксу. Що там стригти?
У меня две короткошерстные, стричь там нечего. Но бывают и длинношерстные.
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
безграмотні пишуть з помилками, я безграмотна, тому пишу з помилками , ви розумна тому це побачили і вказали мені на те що я й так знаю, дякую за увагу, клініку порадите?
Ні, я з Харкова)
В тему зайшла, бо реально цікаво, що з такси зізтригти можна)
Непогодка• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
автор не делайте садацию пожилой собаке((( я еле спасла свою собаку, тоже стригла, дало осложнение на сердце, еле спасли...
В рот не ложи• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
фото
по глазам вижу, шо вы изверг и наговариваете на собаню
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
з моєї відро шерсті
Так от же ж і цікаво було цю кудлату побачити)
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
я це не заради краси роблю, а щоб не лікувати все літо
Блін, ну таксу побачила, але цікаво менше не стало) А що Ви їй все літо лікуєте, якщо не стригти?
Непогодка• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
я понимаю, я тоже ... у меня собака 14 лет, еле спасла после садации, єто же наркоз...спасла и теперь лечу, препораты вівели из организма мелатонин, теперь мой пес не черный, а в белых пятнах.
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Блин, девки, ну вы жжоте) То меланин))
Мелатонин - гормон сна