tarveldy• 31 мая 2023

Троєщина, порадьте клініку де стрежуть противних такс

Точно потрібна седація, тому клініка , без зачісок, треба тупо побрити
Криниця щастя• 31 мая 2023
Стрежуть?
whenallissaidanddone• 31 мая 2023
Мешканці Троєщини вже тоді.
Добрая свекровь• 31 мая 2023
У Вас и собака ’не такая’? К-комбо.
Метелики на душі• 31 мая 2023
А кінолога вже не шукаєте?)
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
Стрежуть?
що вас дивує? я ж безграмотна
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляМетелики на душі
А кінолога вже не шукаєте?)
11 років дамі, плювать хотіла на всіх кінологів, ветеринарів, грумерів і всих хто порушує її кордони, особливо з ножицями, щітками і шампунями
Свята• 31 мая 2023
Есть клиника где можно садацию и постричь . Закревского 101 Б. Могу номер телефона дать, там по записи
Кукарикуууууу• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Седация в 11 лет ради стрижки,вы не боитесь за жизнь собаки?Можно одеть намордник и стричь.
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляКукарикуууууу
ні не можна, здоров´я ок, шукаю саме вет клініку, щоб це робив ветеринар , той що стриг минулого року, в цьому відмовився , там реально роботи капець, а вона і крізь сон намагалася його з´їсти
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляСвята
Буду дуже вдячна!
Свята• 31 мая 2023
+380 (66) 946 91 12
Если позазоною- значит звоните и звоните, почему то в том доме связь ужасная, то есть то нет
Свята• 31 мая 2023
+380 (93) 400 95 90
Второй их номер
Ниф_ниф• 31 мая 2023
Ответ дляДобрая свекровь
У Вас и собака ’не такая’? К-комбо.
😂😂😂
В рот не ложи• 31 мая 2023
а что, таксы - это капец какие лохматые собаки? зачем их стричь?
А я женатая• 31 мая 2023
Довгошерстна?
Мені просто цікаво) такс не стрижуть звичайно.
Файна цьоця• 31 мая 2023
Дивлюсь на сусідську таксу. Що там стригти?
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
що вас дивує? я ж безграмотна
Бо стрИгти)
ЗаведУющая• 31 мая 2023
Ответ дляФайна цьоця
У меня две короткошерстные, стричь там нечего. Но бывают и длинношерстные.
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Бо стрИгти)
безграмотні пишуть з помилками, я безграмотна, тому пишу з помилками , ви розумна тому це побачили і вказали мені на те що я й так знаю, дякую за увагу, клініку порадите?
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Ні, я з Харкова)
В тему зайшла, бо реально цікаво, що з такси зізтригти можна)
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
бо не дається вичосуватись, в шерсті застряють остюки і потім гнійники робляться
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Ні, я з Харкова)
з моєї відро шерсті
Непогодка• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
автор не делайте садацию пожилой собаке((( я еле спасла свою собаку, тоже стригла, дало осложнение на сердце, еле спасли...
В рот не ложи• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
фото
по глазам вижу, шо вы изверг и наговариваете на собаню
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
з моєї відро шерсті
Так от же ж і цікаво було цю кудлату побачити)
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляНепогодка
я це не заради краси роблю, а щоб не лікувати все літо
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Блін, ну таксу побачила, але цікаво менше не стало) А що Ви їй все літо лікуєте, якщо не стригти?
Непогодка• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
я понимаю, я тоже ... у меня собака 14 лет, еле спасла после садации, єто же наркоз...спасла и теперь лечу, препораты вівели из организма мелатонин, теперь мой пес не черный, а в белых пятнах.
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Блин, девки, ну вы жжоте) То меланин))
Мелатонин - гормон сна