tarveldy• 31 мая 2023

Троєщина, порадьте клініку де стрежуть противних такс

Точно потрібна седація, тому клініка , без зачісок, треба тупо побрити
Непогодка• 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Блин, девки, ну вы жжоте) То меланин))
Мелатонин - гормон сна
ну простите... писала на эмоциях))
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Блін, ну таксу побачила, але цікаво менше не стало) А що Ви їй все літо лікуєте, якщо не стригти?
в нас навколо дому якась трава гидотна, остюки залазять і нариває, всі тварини страждають, як пострижена, то я хоч можу їх побачити і повиймати , минулого року вже після стрижки побачили 5 наривів
Лизочек• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
фото
Сердца у вас нет. Такую милоту стричь
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Так може, простіше травичку посолити?) Чи покосити)
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
угу, вона ще може нализати екзему і тоді просто треш шо робиться, і аб треба давати, і гриби лікувати
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляЛизочек
Сердца у вас нет. Такую милоту стричь
то вона придурюється милою, насправді то дуже велике стерво
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
вона покошена, і вана всюди
І так легше собаку постригти ніж весь мікрорайон
В рот не ложи• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
вона покошена, і вана всюди
вам надо было ее еще с зимы приучать к вычесыванию, наверное
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
слухайте, ну не любить вона це діло, не любить і все, тікає, ховається, матюкається, потім ще насцить чи то від страху, чи від стервозності, а вичисать того лішого це мінімум година і 2 людини, причому один чоловік, бо вдержать неможливо, і так всі її 11 років, привчай не привчай, це не доберман, який по команді завмирає і роби все що потрібно
Невгамовна Бу• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
фото
Не сказала бы что это такса
В рот не ложи• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
вы мне рассказываете?))
покупала я тут длинношерстного мохнатого кота. и не причесала, бо он и так аж охрип от крика. так и высох.
ну и теперь на нем местами сбившиеся ’валенки’. не решаюсь ни вычесать, ни срезать.

но кот хоть на улицу не выходит, мне проще.

а, ну и мне лично не нравятся наркозы - тяжело животное от них отходит.
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
вы мне рассказываете?))

Це вимушений крок , ну їй реально влітку легше лисою
автор tarveldy • 31 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Не сказала бы что это такса
Мама точно такса стандарт, а тато падлец якийсь , казали що довгошорстний такс, але я думаю що набрехала )))
В рот не ложи• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
зато красотка получилась) такие бровки
Невгамовна Бу• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Она какая-то очень пушистая и толстая
Большая собачка.
автор tarveldy • 01 июня 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Она какая-то очень пушистая и толстая
Большая собачка.
Колись була струнка і швидка , але волохата завжди