Викасикрет• 01 июня 2023
Літо!Хто будується чи робить ремонти?Багато нас?
Бесбардак• 01 июня 2023
Въехали в белую отделку, установили бюджет ( технику , сантехнику) , линолеум -фсе
Козачка• 01 июня 2023
Нема грошей закінчувати. Зробили все по мінімуму косметично, але ще стеля і кухня і меблі - ппц скільки треба. Тому можна сказати не робимо...
Ласую колобками• 01 июня 2023
Плитку на крыльца купила. 23 тыщи. Цоколь отделать - еще столько же надо. Брусчатку на отмостку - еще тысяч 50
Печаль
Злюка бобер• 01 июня 2023
Я вся в ремонтах, як собака в реп´яхах. І в квартирі треба хоть щось зробить і дача ’на ручки’ проситься. І родичі стартонули ремонти. Отой рік просиділи в шоці, а воно нікуди не дівається, треба робити.
Викасикрет
• 01 июня 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Ооооо,точнісінько як в нас!
А грошей потрібно вагони
Злюка бобер• 01 июня 2023
Ответ дляВикасикрет
Ооооо,точнісінько як в нас!
А грошей потрібно вагони
Та я вже чемпіон по пошуку акцій, розпродажів, залишків. Багато чого сама роблю з чоловіком, бо ремонти дрібні, і майстрів фіг знайдеш на малі об´єми. Так що ютуб ’в зуби і гей’.
Крем для арбуза• 01 июня 2023
делаем, капиталка, дом почти с нуля. Крыша, отопление, водоснабжение... И нет этому ремонту ни конца, ни края.
Все до блиску• 01 июня 2023
Ответ дляВикасикрет
Я перша!Хочеться все і одразу,але робимо частково по фінансам.
Минулого літа та осені робили і зараз трохи намалюємо грошей і продовжимо. Приватний будинок - там роботи ніколи не закінчуються :)
Все до блиску• 01 июня 2023
Ответ дляВикасикрет
Ооооо,точнісінько як в нас!
А грошей потрібно вагони
Ешелони
Пишу, не читаю• 01 июня 2023
Робимо, точніше доводиться робити. Квартира до війни куплена. Треба заселятися щоб не втрачати кошти.
Зараз на стадії електрики, шок від цін. На меблі може не вистачить. То будемо спати на матрацах, а одяг вішати на кронштейни. Добре, що хоч деякі товари купили до війни, а то б ще більші цифри були б.
Сижу_и_плачу• 01 июня 2023
Я косметичний ремонт планую ще з минулого літа. Куплена кухня нова, стоїть в коробках ( звичайна, недорога, модульна) шпалери та на робочу стіну панелі. Також треба потім лєноліум купити, але то вже в процесі. Але чесно, робити сама буду і зараз не знаю, з чого почати. На деякі моменти, ще потрібно гроші. Також на пойклейку стелі, та демонтаж старої в монтаж нової хочу найняти майстра. На це також потрібно ще гроші.