Гага Газу• 01 июня 2023

Антидепрессант Циталопрам, стоит ли принимать

Девочки кому назначали Антидепрессант Циталопрам ? стоит ли принимать ? Как начало приема прошло, были ли побочки ?
У меня панические атаки, начала работать с психологом и параллельно назначили Цилатек. Сегодня третий день, чувствую какие то приливы и тремор . Это норма , пройдет через время ?
Оновлена версія• 01 июня 2023
Я пью эсциталопрам, не знаю, одно это и тоже или нет.
Да, первые дня три колбасило, потом прошло.
Помогает, побочек нет. Насчёт либидо сложно сказать, ТК много других факторов сейчас.

автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляОновлена версія
Спасибо большое, жду и надеюсь что поможет . Да они похожи по действию . А какую дозировку вам назначали и вы его ещё с чем то пили ?
Оновлена версія• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Года 4 назад я пила медопрам, мне назначал невролог и давал схему входа-выхода, не помню, что было перед ним для входа.
Сейчас я заграницей и тут просто выписали эсциталопрам по 10 мг, сразу его пить.
Первый раз после приема был просто вау-эффект. Сейчас в этих обстоятельствах не вау, конечно, но значительно лучше. ПА не было после приема
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляОновлена версія
Мне тоже за границей назначили. То есть вам с первой таблетки полегчало?
Оновлена версія• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Нет, про вау-эффект я имею в виду после первого опыта приема несколько лет назад. Заметно лучше стало через месяц наверное.
Ну а то, что так плохо поначалу-этот норм. Но только если не дольше недели.

Некоторые препараты могут не подойти(но этот вроде хорошо переносится) мне пробовали назначить что-то другое, не помню уже, то тот не подошёл, мне было хуже, я просыпалась от ПА и тп.
Инста_Богиня• 01 июня 2023
Я пью эсциталопрам на фоне онкологического лечения. Начала недавно. Пью две недели 10мг на ночь. Действие уже ощутимо. Я однозначно почувствовала улучшение состояния.
Про побочки не могу точно сказать. У меня их достаточно от других лекарств. Скажем так, ничего нового не прибавилось)
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляОновлена версія

Подожду, надеюсь подойдет с первого раза. А то думаю мне ещё хуже стало, какая то тревожность постоянная и тремор внутри

ОливьЕЖечка• 01 июня 2023
Пью, либидо ноль. Других побочек нет
Шкварочка• 01 июня 2023
В чем проблема прочесть инструкцию? Нет никакого ’стоит ли принимать’, есть показания к препарату по которым его назначают.
Усиление тревоги -это нормальное вхождение в АД, прикрывается транквилизаторами. Эффект от ад оцениваете не раньше чем через 2 недели. Этой информации сейчас полно абсолютно везде.
Шкварочка• 01 июня 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Пью, либидо ноль. Других побочек нет
ну так дополнительный серотонин мозг уже не ищет ))) еще и алкоголя и психогенной обжираловки обычно становится меньше по той же причине
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляШкварочка
Я это читала, не надо быть такой злой. Интересовал реальный опыт девочек.
Пушкининиана• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Я почала пити нещодавно есциталопрам, ще не вийшла на цілу таблетку, але вже ПА припинились навіть під час обстрілів. Тривожність та страхи є, але побачим що далі буде. Дуже боялась розпочинати, але в мене схема була з четвертинки (тиждень) потім половинка (тиждень). А я так боялась, що починала з половинки четвертинки. Все гадала, які побочки будуть, чи переживу я погіршення стану.

Але я ще пью четвертинку гідазепаму зранку і мебікар по таблетці 2 рази в день.
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляПушкининиана

есциталопрам У вас в какой дозировке ?
Пушкининиана• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
есциталопрам У вас в какой дозировке ?
10 мг
Инста_Богиня• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
В побочных эффектах такая реакция указана. Потерпите немного, должно со временем нормализоваться.
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Спасибо за поддержку. Надеюсь. А то накрыло так впервые . Раньше как то справлялась. А сейчас чувствую все, крыша едет
Пушкининиана• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Вам призначали прикриття? Зазвичай гідазепам призначають. Зверніться до лікаря, хай випише рецепт. Але не ковтайте одразу таблетку, він сильний, будете овочем )))

Почніть з четвертинки, якщо вона вас буде тримати в нормі - на цьому й зупиніться. Але гідазепам можна 3 тижні приймати постійно. Ну або лише симптоматично (коли сильно накрило).
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляПушкининиана

Мне назначили только его и по таблетке 10 мг утром .
Пушкининиана• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Це неправильне призначення. Я купу форумів перечитала, купу порад психотерапевтів. Переважна більшість за поступовий вхід при прикриттям транквілізатора. Може до іншого лікаря зверніться...

автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляПушкининиана
Я за границей, тут выбирать не приходится . Тут дай Бог вообще попал . Завтра сама начну по четвертинке пить, себя настраивать и надеюсь всё получится
Пушкининиана• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Гідазепаму чи хоча б мебікару (адаптолу) не варіант з України передати?
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляПушкининиана
Адаптол есть. Но он мне вообще не помогает. Я его пила до этого.
Пушкининиана• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Пийте поки. Допомагає чи ні, але це транк теж, хоч і не доказовий. Хоч трохи вам фон вирівняє, поки зайдете на АД.
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляПушкининиана
Уже страшно что то пить , устала, главное с головой подружиться. Если пару дней ничего не улучшиться - буду пробовать попасть снова . Спасибо вам большое за всё советы 🌺
Пушкининиана• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Тримайтеся. Я починала АД в такому стані, що вити хотілось. Не скажу, що я в нормі, але не вию поки. В мене нерви конкретно здали, була ПА, яка тривала постійно, тільки заспокійливе виходило. З дому боялась вийти, жах був. Тому просто зціпіть зуби. Можете собі календарик повісити прям - і позначати дні, коли ставатиме краще. Я втішалась думками, що колись цей пздц закінчиться. I ставало з кожним днем трошки легше. Воно буде легше, тільки терпіння треба.
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляПушкининиана
Дякую велике. Ви прям мене підбадьорили. Я розумом розумію , вже давно потрібно було почати медикаментозну терапію, останні 2 роки постійна тривожність. А ще й ця війна, інша країна, мова, немає лікарів які б тебе зрозуміли. Все загалом навантажилось. Дякую їм хоч щось виписали, а то адаптол був, пила майже місяць- ефекту взагалі ніякого. Розумію їх схеми відрізняються від наших лікарів. Тому вирішила тут і спитати. Вище дівчина написала- що за кордоном їй виписали аналог і таке ж саме дозування і теж без прикриття іншими ліками. Я розумію , що може стати гірше у першу неділю. Психолог свою роботу робить, купається в минулому, шукає причини, вчить настроювати себе .
Пушкининиана• 01 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Це дуже добре, що працюєте з психологом, адже таблетки вас приведуть у норму, але якщо життя не зміниться, то все повернеться, як покинете приймати АД. До речі, маю надію вам сказав ваш лікар, що пити треба довго (пів року це мінімум).

Але все ж подумайте, чи може хто вам гідазепаму підкинути. Може у знайомих в когось є чи передати з України. З ним адаптація йтиме легше.

Ще з власного досвіду можу порадити щось змінити. Наприклад я не виходила з дому, а зараз пішла волонтерити. Хоч раз на тиждень. Ви не уявляєте, як мене підкидало, коли я йшла вперше. То був жах, хотілось заритись в асфальт. Йду, а ноги розвертаються тікати додому.

I яка я щаслива вибігала звідти через кілька годин. Вже йду й не боюсь ))) I ще планую деякі зміни. Наприклад на йогу хотіла, прийшла в зал, мене так перетрусило, що я розвернулась і втекла звідти. Але коли мені стане краще, я таки туди хочу дійти. I ось так маленькими кроками буду змінювати свої будні. Бо той стан, який був раніше, ворогу не побажаєш.

Хоча ні - побажаєш ))) Хай кацапів всіх разом трусить отак, або ще гірше. Через цю кляту війну нерви зіпсувались остаточно (((
автор Гага Газу • 01 июня 2023
Ответ дляПушкининиана

Я тієї ж думки . Назначив сказал пити пів року точно, прийти через місяць за рецептом новим