ОхиИВздохи• 01 июня 2023
Обід з чоловіком
Забрав мене з роботи на обід, вперше за весь час, був поряд біля моєї роботи. Пообідали і запропонував знайти місце для сексу. Поряд ліс, я проти пригод в лісі, комахи і це все. Планували навстоячки, я почала робити йому мінет, а він потім закінчив і все. Якось обідно, що мені нічого. Один раз на кілька років такі пригоди, і все для нього. Я перебільшую?
ОхиИВздохи
• 01 июня 2023
Ответ дляРокерША
Що саме перебільшуєте?
що йому приємно і я маю бути рада, а не хотіти і собі чогось
ОхиИВздохи
• 01 июня 2023
Ответ длягодовасик
А для Вас не приключения? Я от такого балдею
не дуже)))
За ким я буду?• 01 июня 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Колегам розповіли ?)
А що там розповідати, хвалитись нема чим)))
Я так розумію це не Муж, а чоловік(мужчина) може ще жонатий…
Нагодував, а вона розрахувалась
Банально і просто, так часто чоловіки роблять
Нагодував, а вона розрахувалась
Доктор Варвар• 01 июня 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Нагодував, а вона розрахувалась
А якщо чоловік ( муж) то можна ?))
За ким я буду?• 01 июня 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А якщо чоловік ( муж) то можна ?))
Муж- хоть деньги дает, помогает , как родной… Мой муж столько дает, что можно и в лес заскочить, мужа порадовать))
А тут левый мужик в рот суёт за тарелку салата))
Странно, что для вас нет разницы
Хочу на Балі• 01 июня 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Нагодував, а вона розрахувалась
Скорее всего таки муж, потому как у них такие приключения раз в несколько лет происходят
Доктор Варвар• 01 июня 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Странно, что для вас нет разницы
Удалено администрацией...
Девальвация• 01 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Авторе, вологі серветки хоч прибрали за собою?!
Це ще питання чи він обсциканого піструна тими серветками витер перед М...
Братья Капли• 01 июня 2023
Я мінєт не роблю. Всі пріключєнія тільки мені
А так ліс це прекрасно, але не зручно.
Пасхальний тролік• 01 июня 2023
Ответ длягодовасик
без оргазма..от чего балдеть?
жінка незаміжня• 01 июня 2023
у меня критические дни(но второй день, заливает, секса такого не хочу), а крышу снесло. вчера дважды прыгала на мужа. один раз минет, а второй рукой ему. с интервалом часа 3-4. он охренел. понравилось. и мне понравилось, хотя мне ничего. поцелуи только. но кайф же ему такой сюрпризик.он не ожидал
Ворожу на каві• 01 июня 2023
Якщо це лєвий чувак,який просто погодував Вас обідом а потім в лісі просто залив гарячої сперми в рот замість десерту,то це немає слів.
. А якщо це рідний чоловік і Ви так розважаєтесь,то це нормально.
AmazingLady• 01 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Он его хоть сполоснул? Или вам все равно , что в рот тянуть?
В ресторане сполоснул?
AmazingLady• 01 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
без оргазма..от чего балдеть?
Можно подумать у среднестатистический женщины каждый па с оргазмом на протяжении жизни...
Пасхальний тролік• 01 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
отсутствие оргазма с конкретным мужчиной-пока . Нет оргама -смысл секса.Разные есть.
AmazingLady• 01 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
У многих нет оргазма пожизненно.с разными партнерами