Звінок з воєнкомату, дівчина представилась лейтенантом… запитала такий то, такий то прошу явитися завтра в воєнком на 9 ранку при тому що воєнком завтра закритий! Ще до того, чоловік переселенець і ніде не числиться і на обліку теж… в кого було таке? Ви пішли чи ні? На скільки знаю , звінок по телефону нічого ще не значить! Дякую!
Brichka_04• 01 июня 2023
Може чоловік сам ходив? Його треба спитати. Можливо власник квартир надав дані. Телефонували на чий телефон?
Brichka_04• 01 июня 2023
Ответ дляAlinalis
Нікуди не ходив. Який власник. Живемо в своїй кв
Так ви ж написали, що чоловік переселенець.
Brichka_04• 01 июня 2023
Ответ дляAlinalis
Чоловік з Донецька, з 2015 року переїхали в друге місто , тут і живемо, купили кв. Чи в переселенців нічого не може бути? Не розумію вас.
Я до того, що раз квартира на вас, то нічого і дивуватися. Ви заміжня. Ж дані про вас,про чоловіка, дітей, якщо є. Я думала, ви переїхали, квартиру винаймаєте, і дивуєтесь, як про вас дізналися.
Ответ дляBrichka_04
Думаєм що ноги ростуть з совбезу, багато вони інформації збирають, а в такий час мабуть нічого дивуватись… просто такий дивний звінок на мій погляд, плюс завтра воєнком взагалі закритий і нам здалось це дуже дивним.