Попразендовна• 02 июня 2023
Сьогодні йду перший раз в житті до спортзалу. Підтримайте.
Вага 65., зріст 165.
Дуже хвилююся.
Там всі такі красиві, накачені.
Я не знаю як себе поводити(((
Дуже хвилююся.
Там всі такі красиві, накачені.
Я не знаю як себе поводити(((
Герцогиня• 02 июня 2023
Ну я пришла в марте 90 кг, сейчас уже 80. Там есть и больше. У вас нормальный вес, вообще не вижу проблемы
СМСница• 02 июня 2023
У вас не є велика вага)) чого стидаєтесь? Пару кілограмчиків скинете і будете цукерочка
успіхів вам!!!
Смажена полуничка• 02 июня 2023
Там классно! Поддерживаю! Смотрите на няшек с установкой - и я скоро буду спортивная и подтянутая!
Love_Love_Love_• 02 июня 2023
Там більше не красивих ніж красивих і всім дуже сильно пофіг на вас, дуже і дуже стльно пофіг
Love_Love_Love_• 02 июня 2023
Ответ дляКинДза
Я разве вам вопрос задала????
А реально, до чого ви це?
Тема про харчування чи ви дієтолог на мінімалках?
КинДза• 02 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А реально, до чого ви це?
Я вам лично вопрос этот задала, почему вы суете свой нос?
Love_Love_Love_• 02 июня 2023
Ответ дляКинДза
Ви на форумі, тут так спілкуються, таким методом
Вилами по Воде• 02 июня 2023
Вага у Вас не велика . Йдіть сміливо, там ніхто,ні на кого не дивиться))
Дон Пэдро• 02 июня 2023
Вітаю, я поки мрію йти(,не маю часу та трохи дорогувато). Я ходила рік до війни, це так класно! Здружилися з багатьма дівчатами, поправила здоров´я і мінус 10 кг(йшла в 95 кг ваги). Гарних і корисних Вам тренувань!
Не пью, не курю• 02 июня 2023
Як людина 77 і зростом 173 кажу вам що це не страшно. Поперше, якщо людина нормально тренується то їй нема коли дивитись на інших чи думати як там вона виглядає. Візьміть собі тренера щоб фокусуватись на ньому і звикнути до місця, також він вам все розкаже і покаже як правильно робити
к.Буланова• 02 июня 2023
Ответ дляКинДза
Я разве вам вопрос задала????
А разве автор спрашивала, что ей делать с питанием?
к.Буланова• 02 июня 2023
Ответ дляКинДза
Потому, почему и вы суете
Домовенок Кузя• 02 июня 2023
Автор, там в в такі різні. Не оглядайтесь ні на кого - працюйте і хай будуть класні результати.
Ви молодець, успіху!
ДА да да• 02 июня 2023
Ответ дляПопразендовна
Не знаю як себе поводити з тими тренажерами.
Без тренера не тре на них лізти, тренер має техніку виконання вправ вам поставити