kristi_ana• 02 июня 2023

Посоветуйте цветную гель базу

Нужна цветная база для ногтей не слишком густая, чтобы нормально сделать педикюр, самовыравнивающаяся. Раньше пользовалась базами TNL, но они пропали. Может кто то пользуется цветными базами?
Nata2907• 02 июня 2023
Купила как раз такую, как Вы хотите. Отлично ложиться и самовыравнивается. Но не дома сегодня, названия не помню. И не дорогая, что то около 150 грн. Держится супер, уже испытано. Если завтра не забуду, отпишусь.
автор kristi_ana • 02 июня 2023
Ответ дляNata2907
Буду благодарна
lily300• 02 июня 2023
Я hello gel покупаю
автор kristi_ana • 02 июня 2023
Ответ дляlily300
Я hello gel покупаю
Спасибо, посмотрю
NYC• 02 июня 2023
На педикюр нужна эластичная база. Ноготь под гель лаком долден оставаться подвижным.
Раната• 03 июня 2023
Цих баз зараз стільки, скільки ’зірок на небі’, торгових марок море і в кожній камуфляжні, кольорові, неонові, термо, з глітером, з фольгою, з поталлю, з різними включенням бази.
Об´єми флаконів є від 4мл, 5, 6, 8, 10, 13, 15, 30, 50 мл
Всі бази з пігментами будуть еластичніші за прозорі. Практично всі гарно вирівнюються, зараз це тренд від фабрик-виробників. Я рекомендую Дарк, там 50 кольорів, є з чого обрати. Нейл апекс серія Ідеальна база, Гама зараз популярна, Хелло, Вікс, Круз, Ніка Землянікіна як класика уже.
mama_Timoshki2011• 03 июня 2023
У мене коді
Зручно з нею працювати, відтінків небагато, правда
Носиться шикарно
автор kristi_ana • 03 июня 2023
Ответ дляРаната
Дякую за подробну відповідь, але мені потрібна саме рідка база, щоб вона наносилася як звичайний лак.
Раната• 03 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Зрозуміло, а колір який бажано? Як побачу в інсті викраску, то скину Вам. Більшість баз все ж рідкі, особливо в спеку.
А як є у Вас час, то позаглядайте на сторінки брендів в інстаграм, в актуальних має бути палітра, мк як матеріал наноситься. А не хочете спробувати однофазний гель-лак, у Йо нейлс є чудова палітра, без бази і топу.
Раната• 03 июня 2023

автор kristi_ana • 04 июня 2023
Ответ дляРаната
Однофазний теж користувалася тнл, мені сподобався. Подивлюся на ваші, величезне дякую