Чу Ча• 03 июня 2023

Повсякденна сорочка в клітинку + справжні перли

Гарно чи ні? Мені дуже сподобався ф‘южн, а подруга каже, що взагалі ні
Я вже хотіла собі гукати на аліку натуральні дрібненькі перли
На фото стилістка
ПАЦАНКА О• 03 июня 2023
Мне нравится сочетание

барабанщица• 03 июня 2023
В поєднанні з такою сорочкою не подобається
автор Чу Ча • 03 июня 2023
Ответ длябарабанщица
Ну, з чорним платтям і не ф‘южн вже)
Сподобалося поєднання непоєднуваного)
ПАЦАНКА О• 03 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Ну, з чорним платтям і не ф‘южн вже)
Сподобалося поєднання непоєднуваного)
С черным платьем будет возрастное сочетание, наверное)
Голова колгоспу• 03 июня 2023
Не дуже вдале поєднання. Навіть для річкових перлів картата сорочка запроста.
Не служанка• 03 июня 2023
Конкретно с этой рубашкой не нравится, смотрится бледно и тускло.
Та легко!• 03 июня 2023
Именно эти длинные бусины не нравятся ни с чем. Там еще и браслет. Перебор.

Заставляличка• 03 июня 2023
Как легко быть стилистом. Надел ’абы шо’ и уже фьюжн
Забрызжу ядом• 03 июня 2023
Ответ дляТа легко!
Мне тоже они вообще не нравятся,совдеп,ещё и с этой рубашкой
ДаЗдраПерма• 03 июня 2023
Ответ длябарабанщица
euhunter• 03 июня 2023
A насправді гарно. Красива ідея. Мені подобаються річкові та барокні перли, якщо є класичні кулаті перли, їх краще поєднувати з чимось інфантильним, як дитячий бісерний чокер.
Обнемашечка• 06 июня 2023
вам сюди треба трохи більш фактуру сорочку, фланель чи льон, тоді саме річкові перли заграють як треба