Божа кульбабка• 03 июня 2023
Бюджетні шкіряні босоніжки. Де купити?
Бюджет до 2 тисяч.
Баба_Воля• 03 июня 2023
Я в нексте дюн покупала, чуть дороже. хорошая марка. У нас в конце лета по распродаже наперед
Божа кульбабка
• 03 июня 2023
Ответ дляZoji
Це не бюджетні)))) Таких цін повно
Зайшла в інтертоп, віто росі, естро, то актуальні моделі від 2 тисяч. А до 2-х якщо і є щось шкіряне, то бабське.
Божа кульбабка
• 03 июня 2023
Ответ дляЧупокабра
Лагерфельд за 2600 купила. Шкіра .
За 2000 можна багато що
Ну так хочеться щось актуальне, а не бабське. А в більшості магазинів до 2 тисяч, то босоніжки прощавай молодість.
Tasya-Natusya• 03 июня 2023
В Інтертопі Браску можна до 2000 тисяч знайти. Але це в аутлеті. Квадрат на Перова в Києві.
Обращеница• 03 июня 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ну так сходіть в магазин, на якому просто написано щось типу Взуття))) Здивуєтесь різноманіттю українських брендів. Не всі ходять в Ларерфельді. Міда, доречі, нормально носиться. Але треба обирати зручну модель. Щось у них взуття дерев´яне стало(((