Закусенец• 03 июня 2023

У кого батьки застрягли в совдепії і у них не все так однозначно?

Як ви спілкуєтесь? Бо я просто не можу, починаю виказувати прям агресію до них інколи, сваримося.
Вони пенсіонери і в них повністю країна совдепія, путін молодець, наша влада- крадії і злочинці. І росія не запускає ракети по житловим будинкам, то наші не так збивають. В мене прям таке враження що вони дійсно чекають коли нас визволять. Це мене дуже дратує, вже намагаюсь рідко дзвонити, бо це неможливо слухати.
Мама Карло• 03 июня 2023
СУМЫ. Моей маме 72- ВСЕ ЕЕ подружки, соседи, родственники- за Украину глаза выцарапают и глотку перегрызут. У соседки( 70 лет) сын в москве- как-то сказала во дворе, сидя на лавочке-быстрее бы уже помирились мы- так бабки на той лавочке ее чуть на разодрали! Только наша Победа! Кто посидел под обстрелами- быстро Украину любить начинают.
Зоркая Зорро• 03 июня 2023
Я из Донецка, мама там. Такую чушь заливала, мол она 8 лет в подвале сидела😂 а это чушь полная, я с 15 года в гости ездила, ребёнка возила, в аквапарк ходили, в кафе, суши ели, при том, что живет она прям около аэропорта!
Ну дошло до того, что я просто заблокировала, меня достало это вечное - мы Киев сейчас возьмём, наши не стреляют, это ваши вас обстреливают, будем 9 мая на крещатике отмечать, Украины нет и не было, украинский язык придуманный и тд.
Достала. Не общаюсь с той стороной совсем, даже перестала боятся посылать за кораблем, меня не жалеют, ребёнка не жалеют, чего я должна???
Правда всем объявила, заходят ВСУ - валите быстрее мухи, сдам в сбу каждого, все сохранила, есть что показать?!
Cаванна• 03 июня 2023
Знаю много людей у кого совок в голове но пуйла ненавидят все
Тантрический кекс• 03 июня 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Из Ровно есть автобус Ровно-Москва. Можете купить им билет. Уверенна, что из других областных городов тоже есть такие маршруты.
Да? И через какой КПП он едет?
Опля Картопля• 03 июня 2023
А при чем здесь совдепия? Хуйла при СССР не было. У ваших родителей путинизм головного мозга
ЗдесяЯ• 03 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
Велика проблема нашої держави у відсутності державної ідеології. Какаяразніца - одна з глобальних передумов того, що ми маємо.
Кацапія приходить на нашу землю і першим ділом, нєвзірая на мнєнія, розуміючи, що вони тут на місяць може закріпилися, в перефарбовуєть все, що можна у триколори, тільки роств, гроші миттєво, зміна вивісок, бігборди і так далі. Мало того, що наше збивають - витрачають кошти і своє ліплять гімно триколірне (кров, шмарклі та цвіль - колір прапора).
А наші навіть на деокупованих пам’ятники всяким зоям космодем‘янським, лєнінам не зносять, то ж велика художня цінність. Книги свинособачою не списують, там же пра чєбурашку і класікапушкін. Таблички в містах свинособачою, вивіски свиномобачою. Проспекти ватутіна, суворовські районі й вулиці щорса - а шотакоє, єто наше наслєдіє. Серйозно? Скілтки років воно ваше наслєдіє, нічого, що ще сто років не пройшло як примусово то всьо так само фарбували й ліпили, знищуючи попередні назви й пам’ятники.

От тому й проблема.
Держава не хоче сепарації й лише зараз, коли кров‘ю люди платять, потроху робить вид, що культура й ідеологія мають значення.
Вам за допис .
А дизлайки матрьошки тулять ?
Опля Картопля• 03 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
Нажаль, серед пенсіонерів дуже багато такого. Вони бідно живуть, звинувачують владу і чекають порятунку
Я пенсіонерка. Вірю в ЗСУ і Залужного.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 июня 2023
Моя мама ненавидит совок. И Украину с Парашей тоже. Но искренне сочувствует украинцам

Она больше 25 лет живет в другой стране.
Диверсификация• 03 июня 2023
Как прилетело по заводу где работали, сразу стало однозначно)
Железобетон• 03 июня 2023
Тю,то фигня еще,кума моей подруги и ее муж невменяемые идиоты,50лет.Если бы не подруга-сдала б в СБУ.
Сижу_и_плачу• 03 июня 2023
Ответ дляМуууумие
В мене мама (трохи за 60), свекор (такий же вік) та чоловік (40). Ось де трешак. З батьками обходимо цю тему взагалі. З чоловіком складніше. Домовлялись, що кожен при своїм думці і тримає її при собі, що розмови на цю тему зайві. Але він час від часу допікає мені, намагається ’донести правду’, ’відкрити очі’. Стали менше часу проводити разом( Уникаю його, пірнаючи у роботу або хатні справи.
Співчуваю , в мене з чоловіком так само. Відчуваю шо розлучимося рано чи піздно
Тантрический кекс• 03 июня 2023
Ответ дляГуби з філером
К нам тоже влезли. Все прекрасно знают кто. Этот кто даже не скрывал. И ничего. Он здриснул, а его баба ходит королевой гордо по городу. Вот если бы взяли ее, да его детей, да его внуков - всех в СИЗО и пусть отвечают, имущество у всех отобрать в пользу государства. Чтобы больше никому не повадно было. Но такого не будет. В Фейсбуке пишут, что некоторые предатели пооставались и даже при своих должностях сидят. Так что...
Такое уже было...
Тантрический кекс• 03 июня 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Я понимпю, что тема трольная, для ср**а, но... Читаю и просто впадаю в шок, простите... Дети готовы писать на своих родителей доносы в СБУ... 37-й год и сталинизм просто отдыхают... И, наверное все думают, что у нас демократическая страна и мы быстрым шагом идём в Европу... Вы никогда не задумывались над тем, в кого мы все постепенно превращаемся?((
Не превращаемся, а все такими и были, просто не было повода так явно показать.
А так да, точно также в 37 поступали с противниками режима.
Чижик Пижик• 03 июня 2023
У моей мамы всё было однозначно всегда. Но с тех пор как в Украине начали щемить упц, она не хочет туда возвращаться после войны (сейчас за рубежом). Говорит - поеду в лнр в монастырь((( мама очень верующая.
Ух яка ж Я• 03 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Да? И через какой КПП он едет?
Через Польшу дальше хз куда. Поищите сюжет тсн
тяжкаялюдина• 03 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
У меня мама тоже в Донецке. Постоянно повторяет, что мы (Донецк) Украина, что Путин зря все это заколотил, гад стреляет по Украине,...
При этом постоянно переспрашивает: неужели там точно не было военного объекта, куда в дом прилетело, неужели правда в плен на Азовстали взяли много наших донецких защитников с Азовстали, неужели армия украинская и частные военные батальоны (что это???) в Украине заодно? Говорит В Украине, а не НА.
Недавно стук в дверь, пришли со школы и попросили передать соседям анкету типа о том, что ребёнок отказывается от факультатива по укр языку. Мама им сказала все, что думает. В итоге видать слухи дошли до учителя укр мовы, которая ещё меня учила, а сейчас биологию и труды преподает вместо украинского. Пришла вечером к маме, аж расплакались вдвоём. Хоть бы мгб днр к ним не наведалось. Но соседи вряд ли сдадут, хоть одни зомбонутые пенсы в доме, каждый из них жалуется, что их дети, живущие в Макеевке, Донецке, Ясиноватой, говорят: в жопу днр, кому нахрен надо то днр, каждый раз ждут, что Пушилина подстрелят где-то,...
Така бойова Я• 03 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Вам за допис .
А дизлайки матрьошки тулять ?
Може й матрьошки, а може й наші.
У них, хто б що не казав, вбита в голову вищість росіян над іншими націями. Звідси й мовні, й культурні паттерни. В глибині душі)) В совку сильно за своє тримаючись кар‘єри не зробив би. От і мімікрували їхні батьки, а дітей уже виховували в наративі настаящіх інтіллігєнтних людей. Українську (не лише, інші мови ще гірших утисків зазнали) штучно робили мовою села, тупих, ще якихось. Балєт - єто пра рускіх, а хахлушкі зато харашо гатовят. От і уникали наші цих стереотипів, щоб соціалізуватися, елементарно не розуміючи як ними маніпулює грамотна державна машина.
А кацапи тим часом цілком успішно присвоювали собі все чуже, називаючи рускімі пісатєлямі, режисьорамі і так далі українського Малевича Казіміра, грузинського Параджанова Сергія ну і так далі, там же сотні імен і кацапів серед них крихти.
А з нашої шкільної програми тим часом вичищали все про міську інтелігенцію, архітектуру, моду, реальний стан справ. Міський роман - єта рускіє, а в нас — село і люди, корови і воли, які ревуть коли ясла повні. Почитайте Уласа Самчука, не Марію про Голодомор, а на Білрму коні й на Коні вороному. Ось вам, життя міста на зламі епох. Але де це у школі?
А скількох розстріляли, знищили.
Нам рускіх показували щеголями і дварянамі, а аристократку модницю Ларису Косач, що знала 15 мов - ледь не сільською тьоткою, яка талановито писала, бідненька хвора. А все її реальне життя - так, мимоходом, без акцентів.
У нас у кожному селі якесь виробництво було - як не князів Чарторийських, то Любомирських, як не Зуссмана, то Сігала.
Україна — міжнаціональна, жвава, розвинена — не бідувала. Це заможній край, наша аристократія древня, інтелігенція завжди була, попри зачистки. Але совок винищив найбільше, вивізши наших і привізши в ці хати нквдісточок і лояльних. Вони спокійно зайшли і жили! І тепер їхні онуки так щитом за ту росмову й якусь вбиту їм у голови культуру стоять. Матєрінскій язик. Та ви шо? А хто ж тоді ваша матір? Поподробнєє, дєткі. Може, ви у моїй хаті живете, коли ваша матір заїхала як мою в Сибір ваш папа вивіз?
Ці питання ще постануть, вони неминучі, на жаль. Чим далі відходить страх, тим більше хочеться знати правду. Бабульки дуже цього бояться деякі… ім на югє (а Укоаїна їм вся — юг) очєнь даже ніплохо, тодько пєнсія малєнькая.

Люди повинні усвідомити це. Хоча би їхні діти, онуки. Молоді жінки мусять самі до цього прийти. Зрозуміти, що необхідно відмовитися від мови свого ката, вийти зв Стокгольмського синдрому. Але їм пофіг, бо вони не українці. Їм усе це не болить.
Тай таке.
Муууумие• 03 июня 2023
Ответ дляgdsN
а звідки вони? територіально? бо ж 40-річні вони ж ту совдепію толком і не знали
Центр України. Чоловік певний час жив на раші, не так давно повернувся в Україну. Дивиться їх тв. Клініка, коротше
Скіфська пектораль• 03 июня 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Я знаю такого діда, на нього не написали, але потім...коректував приліт ракети на підстанцію, не далеко від його села.

Я помітила, що ті, хто має родичів в рф, то ті більш схильні до ’неоднозначно’.
Зоркая Зорро• 03 июня 2023
Ответ длятяжкаялюдина
А моя глазами видела как стреляли с 43й школы по авдеевке и как назад прилетело - ой за что?!
Я знаю, что многие ждут Украину, кто-то понял все наконец то, кто то и ждал, а некоторые, как моя, остатки мозга потеряла((
После смерти папы она совсем с ума сошла, и это страшно((
Тантрический кекс• 03 июня 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Ну и как выехать мужчине?
тяжкаялюдина• 03 июня 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
И что с тех доносов на старых пердунов? Хоть одного посадили? Максимум полиция приходила на беседу. Это вам не оккупация, где за укр позицию можно навсегда потеряться, где до смерти ’воспитывают’ любить новую родину. Моя родная шизонутая тётка была в числе организаторов референдума в 2014 в прифронтовом городе. И что? Пришли к ней на разговор. И все года и сейчас даже, когда к ним летит из Горловки от рашистов, эта старая тварь топит за Путло.
Ух яка ж Я• 03 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ну и как выехать мужчине?
Если есть право выезда, то садится и едет
тяжкаялюдина• 03 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Моя тоже после смерти папы стала местами ’не все так однозначно’. А до этого вечно папаню воспитывала, чтоб рашка-тв не смотрел и чушь потом ей не ретранслировал. Но все равно она молодец, не тронулась в этом дурдоме.
Муууумие• 03 июня 2023
Ответ дляghefilte_fish
Сочувствую. Если муж, то я даже не знаю, как жить.
Мои коллеги развелись в 2014 из-за майдана. Правда, молодые были и детей не было, сейчас жена (за майдан была) счастливо замужем, муж таки в рашку укатил через пару лет.
Дякую. Я іноді зупиняюсь і також себе питаю як жити далі. Дуже складно бо є двоє дітей і в чоловіка багато доброго і світлого, але ось цей відформатований мозок... Старший син підліток. Не стримуюсь, коли починає йому ’задвигати’ історію або про події сьогодення. Тут вже слів не добираю.
Муууумие• 03 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
іноді такі ж думки
Тантрический кекс• 03 июня 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Т.е. выехать нельзя, ясно.
Тантрический кекс• 03 июня 2023
Ответ дляМуууумие
А почему вы уверены, что не прав именно муж?
viter33• 03 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
Не всі
Мамі 73, пенсія - сльози, колишній вчитель і наук.працівник
Ненавидить русню лютою ненавистю, плела сітки, передає на фронт - робить що може.
Правда, Львів
Така бойова Я• 03 июня 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
так завжди писали
в радянський час писали найбільше!
я вам ще більше скажу, якщо ви не досліджували це питання особисто працюючи в архівах різних, переважно тепер сбу, то ви не можете бути впевнена, що ваші батько та матір, баба та дід не писали на своїх сусідів, наприклад. занадто проукраїнських…
звісно вони про це вам не розкажуть, але коли поцікавитесь, то можете бути здивованою, або ні.
але доноси - це не новація.
а в наш час, коли війна і великий відсоток ждунів й коригувальників доведеться бути перевіреним кожному! І це не жарт. реальність диктує.