Попихтю та й годі• 05 июня 2023

Дівчата(( дурна тема але треба ваша допомога. Інтимне відбілювання

фактично це дурна причина але я розійшлась з хлопцем. Навіть не почавши бути разом..
він прокоментував що в мене там все дуже дуже темно і так здивувався..
Мені стало незручно. Дівчата поділіться чи якось можливо там все відбілити? Чи є якийсь результат від цього? Хтось робив таку процедуру? Після пологів вже роки минули а там все так темно дуже
Ms. Откровенность• 05 июня 2023

Метровий сантиметр• 05 июня 2023
А до того,як він це підмітив,все вас влаштовувало?
автор Попихтю та й годі • 05 июня 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ні.. але думала що більш менш..
але точно не ок
забиякина• 05 июня 2023
Покрасьте белой краской
Alianna88• 05 июня 2023
Думаю вам варто було залуматись про відбілювання, тільки якщо у нього 20-сантиметрой, рівний і твердющий прутень.
Якщо ні, то прийміть як фактщо мудак закомплексований
Голодаю• 05 июня 2023
Поищите в архивах тут, ваши сёстры и братья по перу уже не раз поднимали эту тему
автор Попихтю та й годі • 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Та я всеодно хочу відбілити для себе. Його вже нема і не буде
Дайте вподобайок• 05 июня 2023
извините, может не совсем корректно
но таким надо говорить следующее - куни все исправит, пусть чаще делает.
и вообще таких козлов посылайте нах
забиякина• 05 июня 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Для себя это как
Будете каждый день выворачиваться наизнанку, чтобы рассмотреть красоту ТАМ?)

Шаманю второпях• 05 июня 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
відбілити для себе
Люблю ВалЄру• 05 июня 2023
В частных клиниках делают отбеливание. Не помню как называется но есть точно.
ДаЗдраПерма• 05 июня 2023
А почему вы не можете позвонить в клинику и проконсультироваться?
ОхиИВздохи• 05 июня 2023
Це не ви у групі Дніпра в інсті ,це запитували?
ПуГоФФка• 05 июня 2023
Я вибачаюся, а де саме темно? Зовні чи всередині?…😏
Кундалина• 05 июня 2023
Что за недоразвитое существо вы туда допустили, если оно такое ляпнуло?
Стріляний птах• 05 июня 2023
Вам трапилося мурло звичайне. Не реагуйте на його слова.

Хочете ’для себе’, хоча сумніваюся, адже ’для себе’ ви давно б вже зробили, зверніться в естетичні клініки, у них навіть в переліку процедур буде написано.
Краще за лікаря вам про цю процедуру ніхто не розповість. Лікар відповість на усі ваші запитання. Якщо ви вже наважилися на процедуру, то наважтеся і на консультацію.
Ms. Dolly• 05 июня 2023
Є процедура інт відбілювання. Я пройшла один сеанс, мене самі дівчата майстри переконали, що це не темне і там нема чого відбілювати. То й більше не робила)
Після родів може й зроблю, якщо більше потемніє.
Nelly-4875• 05 июня 2023
Мне кажется только малолетки такие ляпать могут 🤦🏻‍♀️ ну как взрослый мужик, у которого было достаточно женщин может такое сказать?
Юлия-5c0b• 05 июня 2023
,є клініки які цим займаються, також косметологи пілінгами відбілють

В гости звали?• 05 июня 2023
Если можете потерпеть температуру 60 градусов, то перкарбонат . Я так пятки отбеливала
Zazag• 07 июня 2023
Як чоловік то відтінок немає значення але дуже темне мені не звичне. Висвітліть а то комплекси вам зробив вже напевне.