Треба ось так• 05 июня 2023
В США по программе для украинцев. Вопрос.
Всем здравствуйте. Вопрос такой-предложили выехать в сша по программе. Хочу попробовать. Я украинка, муж будущий не гражданин Украины (и не росии, а то щас начнут писать всякое), находимся в Харькове. Как я могу поехать вместе с ним по программе? Кто-то так выезжал? Нам надо до пожениться или после? Ибо заявление уже подали. Помогите пожалуйста добрым словом.
Треба ось так
• 05 июня 2023
Мой вопрос о том, может ли будущий муж не гражданин Украины со мной в Америку выехать?
Физрукая• 05 июня 2023
Надо чтобы в Америке был спонсор который вам сделает приглашение для выезда
Треба ось так
• 05 июня 2023
У нас брак не фиктивный, все по-настоящему. Просто уговариваю его выехать и хочу все сама узнать, для аргументации. Муж гипотетически был бы согласен
Залатавая• 05 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Может, только не по программе U4U. Эта программа для граждан Украины
Треба ось так
• 05 июня 2023
Ответ дляФизрукая
Да, я знаю, спонсор есть
АнтиТроль• 05 июня 2023
А чому ви зараз тут, а не переглядаєте потрібну вам інформацію на сайті програми?
Пишна молодиця• 05 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Да, я знаю, спонсор есть
Так треба одружитися, а потім що б спонсор зробив документи вже на вас двох. Але США не легка країна для еміграції, прийдеться пахати по повній програмі. Бонуси в деяких штатах є але вони невеликі. І одразу домовляйтесь зі спонсорами про їх участь. Одні спонсори допомагають перший час житлом, інші просто формально заповнюють документи і на тому все. В мене знайомі друзі виїхали. Їм спонсор допоміг з житлом - на 6 місяців, але в них 4 дітей. Зазвичай більшість спонсорів просто заповнює доки чи допомагає порадами чи з документами …
Треба ось так
• 05 июня 2023
Ответ дляАнтиТроль
Ищу информацию везде
АнтиТроль• 05 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Ищу информацию везде
Ну так гляньте програму, там вказано, на кого вона розрахована і чи підпадає ваш наречений під її умови.
Чебураха з перцем• 05 июня 2023
Вы едьте по своему паспорту, а он пусть по своему, и там встретитесь.
Проня_Прокоповна• 05 июня 2023
У меня сын с детства мечтает жить в США, выехать не имеем возможности.
Мотористка• 05 июня 2023
По програмі мають право на виїзд громадяни України та члени їх сім´ї, в т.ч. і цивільний чоловік ( як на мене, краще офіційний шлюб, бо читала, що з негромадянами неофіційними чоловіками можуть виникнути проблеми по прильоту)
Спонсор подає і 134а на кожного окремо
При заповненні application на travel authorization основний аплікант, у Вашому випадку українець, подає заявку від свого імені, а чоловіка негромадянина підтягує до себе у travel group
Спонсор подає і 134а на кожного окремо