Патріотка з дивану• 06 июня 2023

Маникюр цветной на мужчинах это красиво?

Фото как примеры
Результат:
вже голосів: 71
63 (88.73%) Мне не нравится
8 (11.27%) Это красиво
автор Патріотка з дивану • 06 июня 2023
Ответ дляЩедрик
Попрошу, не Колясике, а КолЮсике)))
Прошу прощения)

Щедрик• 06 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Прошу прощения)
Вот тото же)))
Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
С педикюром еще не видела
А з манікюром, кольоровим, бачили?) Гетерочоловіків маю на увазі.
Бабуся Бетман• 06 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
А вообще вам нравится? Не на моем Колясике
Да.
Чаюри• 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я бачила. У чоловіка гетеро, малий народився у нього. Чорні нігті, гарно.
Щедрик• 06 июня 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Я считаю, что лучше, чем натурЭль нет.
Вот зачем такое постить?
Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Гот?
Чаюри• 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Гот?
Ніби ні. Звичайний хлоп.

автор Патріотка з дивану • 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
В интернете только) и я не знаю, они гетеро или нет

Твоя подружайка• 06 июня 2023
Так они наверное геи.
Я тут Живу• 06 июня 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Странное мнение, все люди всегда на все в мире смотрят через призму своего опыта и воспитания. И любой человек всегда сравнивает с чем-то, у него есть собственное мнение. Вы без собственного мнения? У меня всегда оно есть и я не стасняюсь его высказывать. Говорю прямо. Автор создала тему - мне не нравится, имею право на свое мнение
Ну у меня к примеру нет какого-то мнения на этот счет. Нейтральное. Если бы мой дргу стал красить ногти для стиля и тд мне было бы пофиг
Черговий по кухні• 06 июня 2023
Юра опять вы?
Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Ніби ні. Звичайний хлоп.

https://www.youtube.com/watch?v=aVDt8oI7KoQ
А я пригадала часи студентської юності, тоді була модною така субкультура, як готи -- чорні нігті в хлопців, меланхолійність, чуби на очах... Куди тим нинішнім хіпстерам братися) Але то в мене ностальгія, не зважайте. У вашого знайомого просто яскраво виражена індивідуальність, напевне)
Госпожа Белладонна• 06 июня 2023
Не подобається одинаково: ні на чоловіках, ні на жінках
Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
На ваших фото навряд чи гетеро, мій особистий гей-радар аж пищить
РыжаяЛиса• 06 июня 2023
А где ответ ’все равно’)))
Чаюри• 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У нас в юності тільки один друг фарбував нігті, він був співак) Ну якби як на мене нічого поганого, фарбує і фарбує. Я сама то не фарбую, лінь
Марічка• 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Гот?
А что, черный маникюр бывает только у готов?
Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Я ж поганого в цьому не бачу, навпаки -- ностальгую) Нині навколо самі брутальні бородаті хіпстери, куди поділися чутливі хлопчики емо, готи моєї юності?)) Почуваюся старою(((

Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляМарічка
В двотисячних -- так) Зараз -- не знаю...
Марічка• 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
В двухтысячных черный маникюр был не только у готов, но и у рокеров. Сейчас так же
Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляМарічка
У рокерів -- та ви що? Рокери моєї юності були страшенно брутальними, в шкірянках і на мотоциклах, який манікюр?)))
Чаюри• 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ви, мабуть, про байкерів переважно. Тож не всі рокери були байкерами) Байкери люті мужики.
Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Дійсно відмінності не бачу, бо тусувалася в трохи інших колах) Я була готесою)))) Як повернути ті часи, хто підкаже???))
Марічка• 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Чаюри• 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А я з хіпанами гуляла) теж би хоч на день вернути все те.
Чаюри• 06 июня 2023
Ответ дляМарічка
фото
Озік) Це база.
Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляМарічка
фото
Це Оззі Озборн? Так він виніжений, наші брутальніші були) Не уявляю собі, наприклад, пана Андрія Середу з манікюром)
Чаюри• 06 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А Ви любите?) Я обожнювала, співали ’мандрував хтось краями’ під гітару.
Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Я досі співаю)) А Неба Зорі, Мажа віра, Печальна жінка, і ще багато всього? Це ж шедеври світового рівня! Люблю їх, обожнюю просто!