75В• 06 июня 2023

Дівчатка, хто в темі - що зараз з гуртом Fleur?

Слухала їх з юності. Хто знає можливо, як у них справи зараз? Вони припинили діяльність ще до війни, на жаль, але може учасниці побудували якусь сольну кар´єру? Дякую за увагу.
Prervana• 06 июня 2023
Оооо, только вчера переслушивала их. Сумасшедший коллектив был, абсолютное волшебство. Их Легион, Ремонт, Формалин, Пустота - это же просто не передать словами
автор 75В • 06 июня 2023
Ответ дляPrervana
Так, це якась магія насправді... Я дуже поважаю їх творчість, нажаль ніде не можу знайти інформації, що з ними зараз...
Файна цьоця• 06 июня 2023
У квітні 2019 року Ольга Пулатова випустила сингл «Роздвоєння хижої особистості», куди увійшли дві найвідоміші пісні співачки в україномовному варіанті[23]. У жовтні Пулатова випустила альбом пісень під фортепіано під назвою «Дневник снов».

У липні 2022 року Пулатова записала україномовну версію пісні «Шовкопряд», яку присвятила усім українським волонтерам[24]. В інтерв´ю проєкту «Неформат» співчка зазначила, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну більше не вважає можливим для себе виконувати свої пісні роійською мовою, натомість перекладе їх українською[25]. Україномовні версії старих композицій, а також нові пісні планується видати окремим альбомом під назвою «Темрява».
Prervana• 06 июня 2023
https://instagram.com/opulatova?igshid=

Вот акк Оли
Файна цьоця• 06 июня 2023
У квітні 2018 року Олена Войнаровська оголосила про запис нового сольного альбому, який вийшов 8 вересня того ж року[29]. У серпні-вересні тривала крауфандингову кампанію, яка була покликана зібрати кошти на випуск нового диску, що отримав назву «Метеозависимость»[30]. Презентація альбому відбулася на трьох концертах у Росії.

24 березня 2019 року відбулася прем´єра пісні Олена Войнаровської і гурту Резина «Ближе».

У вересні 2021 року вийшов новий альбом співачки під назвою «Паломники».
автор 75В • 07 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця

Дякую!
Файна цьоця• 07 июня 2023
Отакої, Войнаровская ватная оказалась
автор 75В • 07 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Отакої, Войнаровская ватная оказалась
Справді?? Боляче буде, якщо це правда...
Душа компанії• 07 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Отакої, Войнаровская ватная оказалась
Как узнали?
Prervana• 07 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Отакої, Войнаровская ватная оказалась
Да конечно
Файна цьоця• 07 июня 2023
Но в принципе мне всегда Пулатова больше импонировала. Вообще, космический коллектив был, обожала их долгие годы. В Донецке была на концерте в Ливерпуле, даже танцевала. Хотя представить танцы под эту музыку было невозможно, но вживую они тааак зажгли, что публика себя не контролировала. Эх, были времена
Файна цьоця• 07 июня 2023
Ответ дляPrervana
Да конечно
Прозрела и хорошо. Я сделала вывод по концертам на болотах в 2018.
автор 75В • 07 июня 2023
Ответ дляPrervana
Да конечно
Дякую. Я не хотіла вірити, що таке може бути правдою, і вдячна вам!
Prervana• 07 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Больше не делайте выводов. Это не ваше
Танго утрьох• 07 июня 2023
Я читала на днях на порталі готік.юей вірші Войнаровської про війну, дуже гарні
Файна цьоця• 07 июня 2023
Ответ дляPrervana
Больше не делайте выводов. Это не ваше
У вас забыла спросить
Prervana• 07 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
У вас забыла спросить
Зато обосрать талантливого человека не забыли
автор 75В • 07 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
І я почитаю, спасибі. Мені дуже бракує їх творчості, але старі пісні рятують в сумні моменти. Послухаю ’Шовкопряд’ або ’Камінь’, і стає легше жити.
Танго утрьох• 07 июня 2023
Ответ для75В
Так, дуже гарна музика.
Файна цьоця• 07 июня 2023
Ответ дляPrervana
Талантливый человек гастролировал по болотам в 2018. Не ваше дело, как я воспринимаю этот факт.
I_Love_London• 07 июня 2023
Послухаю
Prervana• 07 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Хорошо хоть к 95 кварталу у вас претензий нет
Файна цьоця• 07 июня 2023
Ответ дляPrervana
Не угадали
Упругая попка• 07 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Отакої, Войнаровская ватная оказалась
Вона після початку повномасштабної війни багато переосмислила, зараз вона теж переходить на українську мову і в неї дуже патріотичний контент