маска Ілона• 07 июня 2023

ФОП 3 группа, единый налог, переход с 2 % на 5 %

Девочки,

ФОП 3 группа, единый налог, переход с 2 % на 5 %,

кто знает - когда этот переход, с 01 июЛя или июНя?

И как оформлять переход?

Спасибо
Irina898989• 07 июня 2023
c 1 июля все налоги и проверки и поверки-всё возвращается

Шкварочка• 07 июня 2023
З 1 липня
Воздух в банке• 07 июня 2023
заява про застосування спрощенної системі, зміна ставки податку з 01.07.2023, через кабінет податкової
Дайте подуться• 07 июня 2023
Якщо до 2%, ви перебували на 5%, то нічого подавати не потрібно. Вас переведуть автоматично з 1 липня. Закон ще не прийнятий, тільки в першому читанні. Вже петиція є на його вето.
Дайте подуться• 07 июня 2023
А якщо, ФОП відкритий відразу на 2%, то потрібно подати заяву на зміну ставки на 5% до 15.06.23.
автор маска Ілона • 07 июня 2023
Ответ дляДайте подуться
Так, до 2 % я перебувала на 5 %.
Начебто, читала, що треба подавати якусь заяву про перехід назад на 5 %....
Дайте подуться• 07 июня 2023
Ответ длямаска Ілона
Так, до 2 % я перебувала на 5 %.
Ні, не потрібно. То тим, хто відкрився під час війни і зразу на 2% перейшли, їм потрібно, бо інакше їх переведуть на загальну систему.

Даю справку• 07 июня 2023
В ютубі консультанти Богдан Янків, Михайло Смокович все в дрібницях роз`яснили. Все зрозуміло після перегляду.
автор маска Ілона • 07 июня 2023
Ответ дляДаю справку
Спасибо Вам большое!
Даю справку• 07 июня 2023
Ответ длямаска Ілона
Спасибо Вам большое!
Це їм можете подякувати, якщо інформація буде корисною.
Дарьюшка555• 07 июня 2023
До 15.06 потрібно подати заяву на перехід 5%
Звертайтесь, супроводжую ФОПів, моду допомогти
автор маска Ілона • 08 июня 2023
Ответ дляДарьюшка555
Тем фопам, которые были на 5 % и потом во вемя войны перешли на 2 % - нужно подавать такую заяву?
Залізна тьотя• 11 июня 2023
Ответ длямаска Ілона
Нет, не нужно.