Винник• 07 июня 2023
Посварилась з мамою
Я в Києві, мама в Чернівецькій обл. Раніше вона телефонувала мені часто і я їй. Останнім часом дзвоню тільки я. Навіть після страшних ночей в Києві вона не дзвонить. Запитала сьогодні чому так. Відповіді не отримала. Підозрюю, не хоче щоб я з сім´єю приїхала. Ми були там в минулому році. Радості у мами не було. А тут літо, канікули та ще й погана ситуація в Києві. Думаю зроблю паузу, теж не буду дзвонити деякий час.
Пасхальний тролік• 07 июня 2023
Ну може вона хоча побути в тиші. Сама. Але напевно не може сказати в очі, тому ігнорить.
Винник
• 07 июня 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
А вы хотите ехать?
Та ні, можливо у відпустку
Кудрі кручу сама• 07 июня 2023
Ответ дляВинник
Та ні, можливо у відпустку
Зачем, если мама против?
Бджолина королева• 07 июня 2023
Ну,а як мами вже не буде,тодj будете постійно вже приїзжати,? Тільки до кого? Тим паче і ніхто не буде проти.. Тільки де та радість? Ну шо ви за люди? Шо маємо,не цінуємо?Шануйте батьків,поки вони ще живі .Потім вже все буде байдуже.... Удачі вам та розуміння.)
КарамбОлька• 07 июня 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Зачем, если мама против?
Ну ми ж не знаємо хто там власник житла. Часто є так, що діти мають частку в батьківських домівках. В мене наприклад є доля в мамині квартирі, і в сестри теж. З нею давно не живемо, але все ж таки частки є. Якщо автор по закону може приїхати і їй хочеться вивезти дітей хоч на трохи в спокійніший регіон, то чому ні? Бо мамі не подобається? Я б за дітей думала, бо мама егоїстка в автора.
КарамбОлька• 07 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Моя теж така, хоче тиші, внуки заважають, ніколи не взяла до себе ні на один день чи ніч, хоча всяке було, я няньку наймала. Зато коли їй погано, 1 операція, друга, то я виходжую, оплачую все і діти мої їй не заважають. Тому я автора розумію, хочеться гри не в одні ворота, а якоїсь підтримки і розуміння і до себе, війна в країні, чужим допомагати треба, а тут мама рідна
Кудрі кручу сама• 07 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
У моей мамы и меня жилье пополам,но это все равно не дом,как это я припрусь,если она будет против?
Помилуйте мадам• 07 июня 2023
Моя мама со мной не общается, живя в одной квартире.
Не навязывайтесь, у нее своя жизнь, у вас своя, вы больше не одна семья
Кудрі кручу сама• 07 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
В какие одни ворота,вас же мама вырастила,не сдала в детдом?
КарамбОлька• 07 июня 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Так я їй зараз помагаю, не дивлячись на те, яке важке в мене було дитинство, я простила їй все. Один раз зірвалася тільки і виговорилась їй. І так гра в одні ворота, коли їй важко, то я кидаю все і допомагаю можу чи не можу, а вона мені не помагає зовсім. Живучи в одному місті я наймала няньку в критичних ситуаціях, або свекор приїжджав за 200 км. А мама прогулювалась по місті і до церкви ходила.
Кудрі кручу сама• 07 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Это ваш выбор,вы такая,мама другая,она же не заставляет
Бжоли-бандерівці• 07 июня 2023
сама придумала, сама обиделась. никогда!!!!НИКОГДА не думайте за других. будете меньше нервничать. попробуйте, и жизнь заиграет новыми крассками. а если что не ясно - спросите в лоб. но не додумывайте
Винник
• 07 июня 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Запитала в лоб сьогодні. Нічого не почула, крім того, що я ненормальна.
Бжоли-бандерівці• 07 июня 2023
Ответ дляВинник
что вы спросили? мама, ты что не хочешь, чтоб я приехала?
Винник
• 07 июня 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ні, запитала, чому їй не цікаво як ми.
Да Щас же• 07 июня 2023
А со мной дочь перестала разговаривать, не звонит совсем и не пишет с марта. Я в Киеве,она в Европе, мне очень плохо..
Винник
• 07 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
Схожа ситуація. А вдруг приїдете(
Бжоли-бандерівці• 07 июня 2023
Ответ дляВинник
Ні, запитала, чому їй не цікаво як ми.
и мама правильно ответила. потому что не понимает что вы не договариватете и что хотите сказать. учитесь быть взрослым чеовеком. спрашивайте прямо. а не завуалированно. поэтому сама придумала- сама обиделась
Чемна панночка• 08 июня 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Почему так вышло? Питание раздельное с ней, бюджет?